Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Sójové nápoje řady Zajíc Nápoje pro zdraví

Sójové nápoje řady Zajíc Nápoje pro zdraví

Trávení Zdraví z přírody Superpotraviny

Sójové nápoje řady Zajíc si již před lety vybudovaly výsadní místo na trhu. Zákazníky jsou oceňovány pro svou kvalitu, vysokou výživnost a lehkou stravitelnost.

Sójové nápoje řady Zajíc Nápoje pro zdraví

Jsou určeny jako zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka. Patří do skupiny rostlinných produktů. Neobsahují cholesterol, lepek ani laktózu. Jsou vynikající součástí cerálních snídaní, osvěžujících nápojů, chutných koktejlů i vařených pokrmů. Jejich příprava je snadná a rychlá. Sójové nápoje Zajíc jsou vhodné zejména k přípravě chutného mléka, nápojů, osvěžujících koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, jako vynikající přísada do kávy a čaje a všude tam, kde se používá kravské mléko. Specialisté pro vás připravili široký sortiment sójových nápojů:

Sójový nápoj Zajíc Natural

je nejprodávanější druh rostlinného nápoje na českém trhu. Jeho složení pozitivně ovlivňuje trávící systém a snižuje tak riziko rakoviny tlustého střeva. Je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro lidi s bezlepkovou dietou, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Díky svým vlastnostem je nejen vynikající součástí zdravé snídaně, ale i osvěžujících koktejlů. Sójový nápoj Zajíc Natural je vhodný zejména k přípravě chutného mléka, nápojů, osvěžujících koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, jako vynikající přísada do kávy a čaje a všude tam, kde se používá kravské mléko.

Zajíc plus

je jediným výrobkem svého druhu na tuzemském trhu, který je kromě vápníku a lecitinu navíc obohacen vyváženou kombinací deseti vitamínů. Jeho vlastnosti jej předurčují nejen jako osvěžující drink při sportovních aktivitách, ale i jako příjemný a chutný způsob doplnění vitamínů a minerálů. Je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro lidi s bezlepkovou dietou, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Uvítají jej také zájemci o zdravou a chutnou výživu. Jelikož má nápoj nízký obsah tuku, získal si oblibu jako součást redukčních diet.

Zajíc s vlákninou

Hlavní předností sójového nápoje Zajíc s vlákninou je obsah kvalitní vlákniny inulinu z čekanky. Inulin: je přírodní látka získaná z čekanky, která působí velmi příznivě při onemocnění cukrovou tím, že snižuje glykemický index potravy, který pak méně zatěžuje sekreci inzulínu. Při dlouhodobém užívání snižuje hladinu cholesterolu a další lipidické parametry v krvi.Tím působí příznivě na zlepšení funkce trávícího systému v těle. Jako dietní vláknina umožňuje hladký a bezproblémový průchod živin zažívacím traktem a tím významně pomáhá při zažívacích potížích a zvyšuje trávící komfort. Dostatečný denní příjem vlákniny je důležitou součástí zdravé výživy. Sójový nápoj Zajíc s vlákninou se používá jako zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka, Díky svému vyváženému složení je sójový nápoj Zajíc s vlákninou vhodnou součástí zdravého životního stylu a skvělou součástí drinků pro štíhlou linii.

Sójový nápoj Zajíc s příchutí smetany

je zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka s příjemnou smetanovou příchutí dodávající nápoji vynikající chuťové vlastnosti téměř nerozpoznatelné od mléka kravského. Je vhodnou součástí zdravé snídaně i nápojů pro udržování štíhlé linie. Nápoj je obzvláště vhodný pro alergiky na kravské mléko, kteří ocení jeho vynikající chuťové vlastnosti, je vhodný pro lidi s bezlepkovou dietou, pro osoby s vysokou hladinou cholesterolu a zažívacími obtížemi. Zejména ho uvítají zájemci o vegetariánskou a racionální výživu, kteří si chtějí obohatit svůj jídelníček.

Rýžový nápoj Zajíc

se používá jako náhrada obyčejného kravského mléka, je výživný, lehce stravitelný a má velmi příjemnou chuť. Patří do skupiny přírodních rostlinných produktů. Neobsahuje laktózu, cholesterol a je přirozeně bezlepkový. Je chutnou součástí cereálních snídaní, osvěžujících koktejlů i vařených pokrmů. Prospěšně působí na trávící trakt a tím napomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Rýžový nápoj Zajíc je vyroben na bázi tepelně upravené rýže. Rýže je nutričně a dieteticky vysoce hodnotná plodina, která vyniká výživovými hodnotami a lehkou stravitelností.

Pohankový nápoj Zajíc

je nutričně a diabeticky vydatný nápoj, který je vhodný zejména jako zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka. Je velmi výživný a má příjemnou charakteristickou chuť. Pohankový nápoj je vyroben z čistě rostlinných produktů. Neobsahuje cholesterol, lepek ani laktózu. Jeho všestrannost jej předurčuje jako vynikající součást cereálních snídaní, osvěžujících nápojů i vařených pokrmů. Pohanka, kterou toto mléko obsahuje, je nutričně a diabeticky vysoce hodnotná plodina, která obsahuje vhodný poměr látek z hlediska lidské výživy. Snižuje krevní tlak, významně přispívá ke kvalitní látkové výměně a svým obsahem vlákniny upravuje funkci střev. Prospěšně působí při prevenci rakoviny. Je významným zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů, z nichž zejména rutin působí blahodárně na celý kardiovaskulární systém. A tím zvyšuje odolnost organismu proti civilizačním chorobám.

Ochutnejte a přesvědčte se, že sójové nápoje řady Zajíc jsou nápoje pro zdraví.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám