Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Články a blogy » Sójové nápoje řady Zajíc Nápoje pro zdraví

Sójové nápoje řady Zajíc Nápoje pro zdraví

Sójové nápoje řady Zajíc si již před lety vybudovaly výsadní místo na trhu. Zákazníky jsou oceňovány pro svou kvalitu, vysokou výživnost a lehkou stravitelnost.

Sójové nápoje řady Zajíc Nápoje pro zdraví

Jsou určeny jako zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka. Patří do skupiny rostlinných produktů. Neobsahují cholesterol, lepek ani laktózu. Jsou vynikající součástí cerálních snídaní, osvěžujících nápojů, chutných koktejlů i vařených pokrmů. Jejich příprava je snadná a rychlá. Sójové nápoje Zajíc jsou vhodné zejména k přípravě chutného mléka, nápojů, osvěžujících koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, jako vynikající přísada do kávy a čaje a všude tam, kde se používá kravské mléko. Specialisté pro vás připravili široký sortiment sójových nápojů:

Sójový nápoj Zajíc Natural

je nejprodávanější druh rostlinného nápoje na českém trhu. Jeho složení pozitivně ovlivňuje trávící systém a snižuje tak riziko rakoviny tlustého střeva. Je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro lidi s bezlepkovou dietou, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Díky svým vlastnostem je nejen vynikající součástí zdravé snídaně, ale i osvěžujících koktejlů. Sójový nápoj Zajíc Natural je vhodný zejména k přípravě chutného mléka, nápojů, osvěžujících koktejlů a kakaa, k přípravě cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček a těsta, jako vynikající přísada do kávy a čaje a všude tam, kde se používá kravské mléko.

Zajíc plus

je jediným výrobkem svého druhu na tuzemském trhu, který je kromě vápníku a lecitinu navíc obohacen vyváženou kombinací deseti vitamínů. Jeho vlastnosti jej předurčují nejen jako osvěžující drink při sportovních aktivitách, ale i jako příjemný a chutný způsob doplnění vitamínů a minerálů. Je vhodný pro široký okruh spotřebitelů k běžné denní spotřebě, zvláště pro alergiky na kravské mléko, pro lidi s bezlepkovou dietou, pro jedince se zažívacími obtížemi a osoby s vysokou hladinou cholesterolu. Uvítají jej také zájemci o zdravou a chutnou výživu. Jelikož má nápoj nízký obsah tuku, získal si oblibu jako součást redukčních diet.

Zajíc s vlákninou

Hlavní předností sójového nápoje Zajíc s vlákninou je obsah kvalitní vlákniny inulinu z čekanky. Inulin: je přírodní látka získaná z čekanky, která působí velmi příznivě při onemocnění cukrovou tím, že snižuje glykemický index potravy, který pak méně zatěžuje sekreci inzulínu. Při dlouhodobém užívání snižuje hladinu cholesterolu a další lipidické parametry v krvi.Tím působí příznivě na zlepšení funkce trávícího systému v těle. Jako dietní vláknina umožňuje hladký a bezproblémový průchod živin zažívacím traktem a tím významně pomáhá při zažívacích potížích a zvyšuje trávící komfort. Dostatečný denní příjem vlákniny je důležitou součástí zdravé výživy. Sójový nápoj Zajíc s vlákninou se používá jako zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka, Díky svému vyváženému složení je sójový nápoj Zajíc s vlákninou vhodnou součástí zdravého životního stylu a skvělou součástí drinků pro štíhlou linii.

Sójový nápoj Zajíc s příchutí smetany

je zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka s příjemnou smetanovou příchutí dodávající nápoji vynikající chuťové vlastnosti téměř nerozpoznatelné od mléka kravského. Je vhodnou součástí zdravé snídaně i nápojů pro udržování štíhlé linie. Nápoj je obzvláště vhodný pro alergiky na kravské mléko, kteří ocení jeho vynikající chuťové vlastnosti, je vhodný pro lidi s bezlepkovou dietou, pro osoby s vysokou hladinou cholesterolu a zažívacími obtížemi. Zejména ho uvítají zájemci o vegetariánskou a racionální výživu, kteří si chtějí obohatit svůj jídelníček.

Rýžový nápoj Zajíc

se používá jako náhrada obyčejného kravského mléka, je výživný, lehce stravitelný a má velmi příjemnou chuť. Patří do skupiny přírodních rostlinných produktů. Neobsahuje laktózu, cholesterol a je přirozeně bezlepkový. Je chutnou součástí cereálních snídaní, osvěžujících koktejlů i vařených pokrmů. Prospěšně působí na trávící trakt a tím napomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Rýžový nápoj Zajíc je vyroben na bázi tepelně upravené rýže. Rýže je nutričně a dieteticky vysoce hodnotná plodina, která vyniká výživovými hodnotami a lehkou stravitelností.

Pohankový nápoj Zajíc

je nutričně a diabeticky vydatný nápoj, který je vhodný zejména jako zdravá a chutná náhrada obyčejného kravského mléka. Je velmi výživný a má příjemnou charakteristickou chuť. Pohankový nápoj je vyroben z čistě rostlinných produktů. Neobsahuje cholesterol, lepek ani laktózu. Jeho všestrannost jej předurčuje jako vynikající součást cereálních snídaní, osvěžujících nápojů i vařených pokrmů. Pohanka, kterou toto mléko obsahuje, je nutričně a diabeticky vysoce hodnotná plodina, která obsahuje vhodný poměr látek z hlediska lidské výživy. Snižuje krevní tlak, významně přispívá ke kvalitní látkové výměně a svým obsahem vlákniny upravuje funkci střev. Prospěšně působí při prevenci rakoviny. Je významným zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů, z nichž zejména rutin působí blahodárně na celý kardiovaskulární systém. A tím zvyšuje odolnost organismu proti civilizačním chorobám.

Ochutnejte a přesvědčte se, že sójové nápoje řady Zajíc jsou nápoje pro zdraví.

Redakce, 28. červenec 2009

nakupovat

Související zboží

všechny články

Přečtěte si

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám