Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

SilverCare – stříbrná péče o vaše zuby

SilverCare – stříbrná péče o vaše zuby
Sdílet

Věděli jste, že zubní kaz postihuje až 5 miliard lidí na světě? To je 80 % celosvětové populace! I když v Evropě procento lidí se zubním kazem klesá, počet je stále tristní. Nejvíce jsou ohrožené děti do 5 let a adolescenti, u těch je procento zubního kazu nebo plomby až 86 %.

I když dnes existuje řada produktů na dentální hygienu, základním kamenem správné péče o zuby zůstává stále kvalitní zubní kartáček. Ale i v oblasti těchto produktů každodenní potřeby dochází k neustálému vývoji. Samozřejmě doplněné o další produkty, jejichž spojením vzniká komplexní péče o dutinu ústní.

Většina z nás zná zubní kartáčky plastové či gumové. Nejde ani tak o držátko jako o část, ve které jsou zasazeny štětiny, tedy část kterou vkládáme do úst. Klasický zubní kartáček s plastovou hlavicí je náchylný k ukládání škodlivin a mikroorganismů, které mají za následek vznik zubního plaku a ostatních problémů v dutině ústní.

Italská společnost Piave se zaměřila za hygienu hlavice zubního kartáčku a přišla s absolutní novinkou: zubní kartáček SilverCare, který má štětiny na čistění zubů zasazené do stříbra. SilverCare je na Lékárna.cz k dostání jako SilverCare extra jemný, SilverCare měkký, SilveCare střední, SilverCare tvrdý a SilverCare ortodontický. Navíc každý kartáček má výměnnou hlavici, a ke každému kartáčku dostanete jednu výměnnou hlavici stejné tvrdosti navíc.

Další výhodou kartáčku SilverCare je jeho životnost, kdy díky stříbrné hlavici a tedy i pro bakterie nepříznivému prostředí můžete kartáček používat až 1/2 roku. SilverCare kartáčky jsou doplněny také dalším sortimentem, jako jsou zubní pasty, dentální nitě a mezizubní kartáčky. 

29. červenec 2014
Témata článku
Péče o tělo Zuby
Máte dotaz k článku? Napište nám!

Přečtěte si také

Mlsat se dá i zdravě. Připravte dětem do školy nebo na rodinný výlet vydatnou svačinku nabitou energií a bohatou na vitamíny, minerály a mastné kyseliny. Pojďme na to.

více

Děti sušenky milují... Jenže ty kupované většinou obsahují palmový olej a obří dávku cukru. Proto je zkuste upéct doma sami a dětem je pak zabalit ke svačině do školy! Variací zdravých cookies je…

více

Pro správné fungování organismu je nutné pít dostatečné množství tekutin. Přesto trpí mírnou dehydratací stále velké množství lidí. Rizikovější skupiny jsou děti a senioři, u kterých bychom na pitný…

více

S nepříjemnými příznaky tohoto onemocnění se potýká až 10 % dětí ve věku 3-7 let. Jak toto kožní onemocnění rozeznat, léčit a jak mu předcházet, se dozvíte v našem článku.

více

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více