Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » SilverCare – stříbrná péče o vaše zuby

SilverCare – stříbrná péče o vaše zuby

Péče o tělo Zuby

Věděli jste, že zubní kaz postihuje až 5 miliard lidí na světě? To je 80 % celosvětové populace! I když v Evropě procento lidí se zubním kazem klesá, počet je stále tristní. Nejvíce jsou ohrožené děti do 5 let a adolescenti, u těch je procento zubního kazu nebo plomby až 86 %.

SilverCare – stříbrná péče o vaše zuby

I když dnes existuje řada produktů na dentální hygienu, základním kamenem správné péče o zuby zůstává stále kvalitní zubní kartáček. Ale i v oblasti těchto produktů každodenní potřeby dochází k neustálému vývoji. Samozřejmě doplněné o další produkty, jejichž spojením vzniká komplexní péče o dutinu ústní.

Většina z nás zná zubní kartáčky plastové či gumové. Nejde ani tak o držátko jako o část, ve které jsou zasazeny štětiny, tedy část kterou vkládáme do úst. Klasický zubní kartáček s plastovou hlavicí je náchylný k ukládání škodlivin a mikroorganismů, které mají za následek vznik zubního plaku a ostatních problémů v dutině ústní.

Italská společnost Piave se zaměřila za hygienu hlavice zubního kartáčku a přišla s absolutní novinkou: zubní kartáček SilverCare, který má štětiny na čistění zubů zasazené do stříbra. SilverCare je na Lékárna.cz k dostání jako SilverCare extra jemný, SilverCare měkký, SilveCare střední, SilverCare tvrdý a SilverCare ortodontický. Navíc každý kartáček má výměnnou hlavici, a ke každému kartáčku dostanete jednu výměnnou hlavici stejné tvrdosti navíc.

Další výhodou kartáčku SilverCare je jeho životnost, kdy díky stříbrné hlavici a tedy i pro bakterie nepříznivému prostředí můžete kartáček používat až 1/2 roku. SilverCare kartáčky jsou doplněny také dalším sortimentem, jako jsou zubní pasty, dentální nitě a mezizubní kartáčky. 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám