Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Photoderm KID = ochrana dětské pokožky před sluncem

Photoderm KID = ochrana dětské pokožky před sluncem

Péče o tělo Děti Opalování

Slunce nám posílá pozdravy jara a vzhledem k tomu, že je stále lepší, slunečnější počasí, je nejvyšší čas se zamyslet, jak chránit pokožku našich dětí.

Photoderm KID = ochrana dětské pokožky před sluncem

Slunce dokáže být velmi zrádné, dětská kůže je na Slunci zranitelná a může dojít k velmi rychlému spálení pokožky. Ale na druhé straně, dětská kůže se rychle vyléčí, ale pozor – genetická informace v buňkách může zůstat navždy poškozená.

Je vědecky dokázáno, že každé spálení kůže v dětském věku, zvyšuje pravděpodobnost rakovinového bujení v pozdějším věku. Melanom, je nádor kůže z pigmentových buněk. Už při tloušťce 1mm, dokáže zakládat v těle metastázy, a v této fázi je již většinou nevyléčitelný. Tento typ rakoviny, patří mezi nejhorší a nejzhoubnější. Výskyt této rakoviny v dětském věku je sice velmi malý, ale pokožka vystavovaná Slunci bude mít větší sklon ke vzniku pigmentových mateřských znamének, které mohou být zdrojem vzniku kožní rakoviny v dospělosti.

Právě proto, je důležité používat kvalitní prostředky s vysokým ochranným faktorem. Photoderm KID je sprej, s maximální sluneční ochranou SPF50+. Díky tomuto spreji je zesílena ochrana pokožky Vašeho dítěte.

Kromě ochranného faktoru 50+, obsahuje patentovaný komplex Buněčné BlO protekce, který chrání tu nejdůležitější část buněk - buněčné jádro a dále látky přírodního původu, které jsou schopné rychle opravit případné poškození buněk. Je odolný vůči vodě, potu a slunci.

 

Užijte si léto bez spálenin! Pečlivě jsme roztřídili naši nabídku více než 300 produktů podle jejich nejlepších vlastností. Stačí 3 jednoduché kroky váš ideální opalovací přípravek je tu! Pomůže vám naše ...DERMOKALKULAČKA
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám