Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Zkušenosti s péčí o nosní sliznici

Zkušenosti s péčí o nosní sliznici

Péče o tělo Zdraví z přírody Léčivé přípravky

...Vysušená nosní sliznice reaguje tvořením nepříjemných a bolestivých šupin a krust. Na tyto projevy existují různé druhy mastí, které sice pomáhají, ale velmi špatně se aplikují do všech nosních partií...

Zkušenosti s péčí o nosní sliznici

Pracuji jako zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře. Poslední dobou nás ve zvýšené míře navštěvují pacienti, kteří by se mohli se svým problémem vypořádat sami. Hovoříme o nepříjemném vysychání nosní sliznice, ke kterému přispívá dnešní přetechnizovaný svět. Klimatizace, ústřední topení, kvalitní plastová okna i celkové oteplování klimatu vytváří přesušené prostředí, které nepříznivě působí na stav našich sliznic. Vysušená nosní sliznice reaguje tvořením nepříjemných a bolestivých šupin a krust. Na tyto projevy existují různé druhy mastí, které sice pomáhají, ale velmi špatně se aplikují do všech nosních partií.
Několik našich pacientů, kteří opakovaně přicházeli s tímto problémem, na doporučení paní lékárnice vyzkoušelo nosní olej Coldises  ve spreji.
 

Coldises

- nosní olej ve spreji, je určen k péči o nosní sliznici. Zmírňuje dráždění, regeneruje a působí blahodárně na nosní sliznici bez nežádoucích alergických projevů. Doporučuje se při podráždění a suché nosní sliznici, rýmě a nosním kataru, alergické rýmě, tvorbě šupin a krust.

Díky zkušenostem našich pacientů i zkušenostem vlastním mohu Coldises sprej doporučit k použití při všech uvedených obtížích. Nosní olej ve formě spreje, jehož aplikace je velmi snadná, a současně cena mě přesvědčily, abych uvedený přípravek doporučovala nejen našim pacientům, ale i svým kamarádkám a známým.

 

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám