Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Nastartujte hubnutí očistou organizmu

Nastartujte hubnutí očistou organizmu

Trávení Zdraví z přírody Hubnutí Detoxikace

Letos do plavek určitě zhubnu! Abyste zbavili tělo o nějaké to kilíčko, máme pro vás radu a tip na účinnou očistu těla. Detoxikace od škodlivých látek, kterými je vaše tělo zaplaveno, hubnutí nakopne a postavu do plavek máte raz dva.

Nastartujte hubnutí očistou organizmu

Mimoto, detoxikace vám prospěje bez ohledu na to, kolik kilo navíc řešíte. Škodlivé látky jsou totiž všude okolo nás, nelze se jim vyhnout. Všem, kteří se často pohybují ve znečištěném prostředí, užívají léky, nedodržují správnou životosprávu, někdy to přeženou s alkoholem nebo kouří, se v těle ukládají toxické látky. Se všemi těmito škodlivinami se organizmus neumí sám vypořádat a látky se tak v těle hromadí.

Navenek se to může projevovat sníženou imunitou a kondicí, zhoršením stavu pleti i vlasů, vznikem alergií, problémy se zažíváním nebo právě nemožností zbavit se pár kil navíc. Proto je nutné tělo detoxikovat, zbavit jej škodlivých látek v něm uložených. Budete se pak cítit lehčeji a ve formě.

Aloe vera + vláknina + pitný režim = Očista těla

Podporu při detoxikaci můžete najít v přírodě. Jsou to právě různé bylinky, které vám mohou pomoci tělo propláchnout, pročistit a nastartovat. Mezi oblíbené a účinné patří kopřiva, fenykl, řebříček či pampeliška. Královnou mezi rostlinami je pak Aloe vera.

Účinek Aloe vera je prověřený staletími. Extrakt z Aloe je bohatou směsí prospěšných látek s příznivým vlivem na metabolizmus. Podporuje trávení a celkové zdraví trávicího ústrojí, upravuje pravidelnost činnosti střev. Má protizánětlivé účinky, ničí bakterie, viry i plísně.

Náš tip: Revital Očista těla ve formě šumivých tablet. Obsahuje extrakt z Aloe vera obohacený o rozpustnou vlákninu inulin. Díky Aloe tělo očistí od škodlivin, díky vláknině působí prebioticky - vytváří ve střevech podmínky pro růst a činnost přátelských bakterií. Tableta se rozpouští ve dvou deci vody a je tedy i příspěvkem k dodržení pitného režimu. Pomůže vám tak detoxikovat tělo a nastartovat jej, abyste do plavek mohli s lehkostí.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám