Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Náplast s obsahem stříbra Cosmos kids - konec dětským odřeným loktům a kolenům

Náplast s obsahem stříbra Cosmos kids - konec dětským odřeným loktům a kolenům

Péče o tělo Děti Bolest

Každé dítě miluje již od prvních krůčků pohyb na čerstvém vzduchu. Přiznejme si však, že ne vždy se nám podaří naše ratolesti uhlídat a tu a tam dojde i pláč a odřeniny. Náplast Cosmos kids na odřené lokty a kolena přitom nabízí pohodlné řešení pro vás i vaše děti.

Náplast s obsahem stříbra Cosmos kids - konec dětským odřeným loktům a kolenům

Cosmos kids na lokty a kolena je především antibakteriální polštářek obsahující ionty stříbra, které tvoří účinnou ochranu před infekcí. Mezi další výhody náplasti patří silnější polštářek náplasti, který díky své tloušťce zajišťuje ochranu rány před tlakem a bolestí. Díky speciálnímu tvaru drží náplast skvěle i na velmi exponovaných místech těla. Speciální materiál náplasti a použité lepidlo slibuje optimální, dlouhodobou a pohodlnou ochranu odřeniny.
Cosmos kids je velmi praktická a samozřejmě voděodolná – neodlepuje se po mytí rukou ani sprchování. Přesto je dokonale prodyšná a šetrná k pokožce. Průsvitný materiál náplasti s motivem veselých zvířátek nechá vaše děti na odřeninu dokonale zapomenout. Balení obsahuje čtyři náplasti o rozměru 76x76mm.
 
Zkuste i další náplasti Cosmos pro děti.

 

Související články:

Náplasti Cosmos na puchýře – nohy jako v bavlnce
S náplastí Cosmos se opar hojí ve dne i v noci

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám