Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Mladý ječmen jako dokonalý zdroj živin

Mladý ječmen jako dokonalý zdroj živin

Trávení Zdraví z přírody Detoxikace Superpotraviny

Mladý ječmen 100% z čisté novozélandské přírody působí velice blahodárně na lidský organizmus. Díky šetrné technologii zpracováni se zachovává řada aktivních enzymů, které jsou základním katalyzátorem téměř všech chemických procesů probíhajících v našem těle.

Mladý ječmen jako dokonalý zdroj živin

Jedním z nejdůležitějších enzymů je enzym SOD (superoxiddysmutáza). Tento enzym zajišťuje antioxidační zázemí organizmu, díky kterému je organizmus schopný bojovat s rakovinovými buňkami. Dalším důsledkem antioxidačního působení v organizmu je zpomalení stárnutí lidských buněk (ve smyslu regenerace a nastaveni optimálního biologického věku).

Pro posíleni imunity lidského organizmu je také důležité mít dostatek chlorofylu, který je významnou složkou mladého ječmenu. Jeho důležitost spočívá ve výrazném alkalizujícím efektu v lidském těle. K dalším alkalizujícím složkám mladého ječmene paří také bazické minerály jako je sodík, draslík, vápník a hořčík, díky svému zásaditému charakteru pomáhají neutralizovat kyselé prostředí v těle a tím přispívají k optimálním funkcím organismu.

Pro regeneraci lidského organizmu je nevyhnutelné mít dostatek aminokyselin. Aminokyseliny jsou základním stavebním kamenem bílkovin, ze kterých je tvořena každá buňka lidského organismu a jsou tak nepostradatelné pro zachování veškerých životních funkcí organismu. Mladý ječmen od Bretbachu obsahuje 18 aminokyselin z 20 včetně 8 esenciálních, tedy těch, jež si tělo neumí vyrobit samo.

Ve složení mladého ječmene se nachází široké spektrum vitamínů a minerálů a dalších hodnotných látek. K nejdůležitějším patří betakaroten, vitamíny skupiny B, vitamín C, draslík, kalcium, hořčík, železo, měď, mangan, fosfor a zinek které také mají nezastupitelnou úlohu v lidském organizmu.

Tento mladý ječmen pochází z nejčistší přírody Nového Zélandu bez použití hnojiv a jiných chemických přípravků. Zachovává si všechny vlastnosti ječmenné trávy tak, jak to příroda chtěla. Ochutnejte tedy tento produkt, který Vám nabízí kompletní výživu v jedné sklenici.

Na trh je dodáván ve formě prášku, který lze smíchat s vodou či ovocným džusem, čímž vytvoříte zelený nápoj nabitý životní silou a energií, skutečný elixír. Nedoporučujeme míchat s hořkým nápojem nad 30 stupňů kvůli zachování cenných a pro nás velice důležitých enzymů.

Složení: 100% sušená ječmenná tráva
Doporučené dávkování: 1-2 čajové lžičky 1-2x denně rozmíchejte v 200ml vody nebo čerstvé ovocné šťávy.
Hmotnost: 200g
Země původu: Nový Zéland

Související články:


Mladý ječmen pro posílení imunity

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám