Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Laktobacily pro lepší zažívání

Laktobacily pro lepší zažívání

Trávení Zdraví z přírody Hubnutí

Víte, že střeva hrají v organismu jednu z nejdůležitějších rolí a ovlivňují vlastně každou naši buňku? Bakterií v našich střevech je 10 krát více než ostatních buněk v těle. Ve zdravém těle převládají „dobré“ bakterie nad „špatnými“. Mezi ty dobré patří hlavně mléčné bakterie – laktobacily.

Laktobacily pro lepší zažívání

Tyto probiotické bakterie zlepšují činnost střev, zvyšují odolnost proti infekcím a tlumí účinek špatných bakterií ve střevě. Jsou obsaženy například v zakysaných mléčných výrobcích. Ideální však je doplnit laktobacily vhodnými přípravky z lékárny. Jsou to speciální přípravky v tobolkách obsahující dostatečné denní množství probiotik, ale i prebiotik, která tvoří přirozenou potravu prospěšných bakterií.

Doporučujeme Laktobacily SWISS Imunit®, jenž obsahují 12 miliard aktivních probiotických mikroorganismů ve speciální ochranné vrstvě. Přípravek je ideální k posílení obranyschopnosti a obnovení přirozené střevní a vaginální mikroflóry narušené například léčbou antibiotiky, hormony, stresy, těhotenstvím, nevhodným stravováním anebo třeba alkoholem.

Pro děti jsou v lékárně k dostání Laktobacily SWISS Imunit® JUNIOR s účinným extraktem fenyklu. Prospěšné probiotické bakterie budou posilovat imunitní systém vašeho dítěte. Cucací tablety s výbornou příchutí jahody a s magnetkou tučňáka vaše děti určitě potěší.

Různé druhy produktů obsahující laktobacily můžete vybírat ZDE

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám