Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Ladival - dermatologická ochrana kůže

Ladival - dermatologická ochrana kůže

Děti Kosmetika Opalování Kůže

Ladival je ucelená řada opalovací kosmetiky, která se vyznačuje specifickou recepturou. Jedná o kvalitní opalovací kosmetiku a není proto divu, že se jedná o nejprodávanější značku opalovacích přípravků v německých lékárnách.

Ladival - dermatologická ochrana kůže

Opalovací přípravky Ladival neobsahují konzervanty (tzv. parabeny), parfémy, barviva ani chemické emulgátory (tzv. PEG). Na druhou stranu obsahuje Ladival kombinaci slunečních filtrů, které zaručují spolehlivou a okamžitou ochranu před poškozením a předčasným stárnutím kůže způsobeným sluncem.

Použité filtry splňují kritéria Colipa (Evropská kosmetická asociace) a poskytují vyváženou ochranu proti UV-A a UV-B záření. Ladival také obsahuje komplex látek, který zabraňuje poškození pokožky způsobené infračerveným zářením typu A (IR-A). Všechny opalovací přípravky Ladival jsou dermatologicky testované, voděodolné až mimořádně voděodolné.

Německá společnost STADA, která v České republice distribuuje přípravky Ladival, vychází vstříc náročným zákazníkům a nabízí široký výběr různých typů Ladivalu. Zákazník si může vybrat ideální přípravek například podle ochranného faktoru (20, 25, 30, 50, 50+) nebo podle typu pokožky (řada Pro alergickou kůži, řada Pro děti a řada Pro normální až citlivou kůži). Zákazník si může vybírat i z různých technologických forem – mléko/lotion, gel, sprej, čirý sprej na alkoholové bázi, tyčinka na rty nebo regenerační po-opalovací fluid. Řada Ladivalu určená pro alergickou kůži a pro děti je navíc obohacena o vitamíny a antioxidanty na ochranu kožních buněk.

Z uvedených informací vyplývá, že se skutečně jedná o kvalitní opalovací kosmetiku i podle hodnocení časopisu dTest a není proto divu, že se jedná o nejprodávanější značku opalovacích přípravků v německých lékárnách.
 
Užijte si léto bez spálenin! Pečlivě jsme roztřídili naši nabídku více než 300 produktů podle jejich nejlepších vlastností. Stačí 3 jednoduché kroky váš ideální opalovací přípravek je tu! Pomůže vám naše ...DERMOKALKULAČKA
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka