Lékárna.cz
Hledat

Zázračný kartáč Tangle Teezer a ohleduplné gumičky Invisibobble

Zázračný kartáč Tangle Teezer a ohleduplné gumičky Invisibobble
Sdílet
Navštivte související produktovou kategorii

Co si budeme povídat, vlasy jsou ozdobou každé ženy. Ať už jsou krátké nebo dlouhé, měly by být lesklé, pevné a zdravé. Kromě kosmetiky je pro vlasy důležité, jaký používáte kartáč a gumičky. Jde o to, aby vaše vlasy nejen neničily, ale navíc přispívaly k jejich zdraví. A proto tu pro vás máme zázračný kartáč Tangle Teezer a gumičky do vlasů Invisibobble.

Když kolorista Shaun P. zkoušel najít investora pro svůj objev prostřednictvím televizního pořadu, neuspěl. O pár měsíců později už vydělával stovky tisíc dolarů, vynesl mu je jeho vynález kartáč Tangle Teezer.

Ohebné štětiny šetrné k mokrým i zacuchaným vlasům

Hřeben Tangle Teezer je jedinečný především svými štětinami. Autor kartáče, zkušený kadeřník, chtěl pro své klienty hřeben, který dokáže česat i mokré a zacuchané vlasy, neztenčuje vlasové konečky a dodá vlasům objem a lesk. To vše Tangle Teezer umí. Pokud jeho štětiny narazí na zacuchané vlasy, prostě se ohnou a vlasy nevytrhávají nebo neztenčují. Tak zůstává vaše kštice objemná, bez oslabených konečků a navíc s leskem.

Nejdříve existoval hřeben Tangle Teezer v provedení The Original. Po prvotním úspěchu u celebrit začaly vznikat modifikace tohoto hřebenu, např. vhodné pro rozčesávání mokrých vlasů Tangle Teezer Aqua Splash nebo hřeben Tangle Teezer Salon Elite, který je ideální pro rozčesávání mokrých i suchých vlasů a navrací jim přirozený lesk. Navíc tento typ je dutý, takže při používání ve sprše se nikde nedrží voda. Takže dnes si můžete vybrat ideální variantu pro používání tak, abyste vaše vlasy rozmazlovaly co nepřirozenějším způsobem.

Tangle Teezer pro vaši krásu s sebou do kabelky

Hřeben je ovšem stejně nepostradatelný jako rtěnka nebo make-up, proto i ten by měl být nedílnou součástí kabelky každé ženy. Proto tu je i varianta kartáč Tangle Teezer Compact Styler, který má nejen tvar ideální pro česání, ale také praktickou krytku na štětiny. A tato značka myslela ve svých krocích i na děti, malý hřeben Tangle Teezer Magic Flowerpot je přizpůsoben velikosti dětské hlavičky a navíc má praktické pouzdro na gumičky do vlasů, takže je už nebudete nikdy hledat.

Gumičky, které budou vaše vlasy milovat

Ne vždycky se hodí mít vlasy rozpuštěné. Na sport, výlety, ale i při domácím úklidu je ideální mít culík. Některé gumičky ovšem vlasy neustále trhají, zacuchávají, nebo naopak z vlasů sklouzávají. Gumička do vlasů Invisibobble na vlasech drží a přitom vyvíjí na vlasy minimální tlak, takže vaše vlasy nepoškozuje ani na nich nezanechá stopu, i když budete mít gumičku ve vlasech celý den. Tyto gumičky do vlasů jsou vašim vlasům neuvěřitelně ohleduplné.

Zázračné gumičky Invisibobble pro vás máme v řadě barevných variací. S gumičkami Invisibobble si náramně vyhrajete, jde s nimi vytvořit řada účesů a navíc pro kreativní a hravé typy mohou gumičky sloužit také jako náramky nebo nákotníky, které barevně sladíte s vaším outfitem.

Navštivte související produktovou kategorii
Vlasová kosmetika
Máte dotaz k článku? Napište nám!

Přečtěte si také

Rýma je akutní, infekční a většinou je způsobená viry. Spolu s kašlem jde o nejčastější onemocnění dětí a dospělých. Povíme vám, jak se s ní popasovat, aby vás dlouho netrápila.

více

Dozvíte se, jak chrapot vzniká a co na něj platí, abyste se dostali brzo do formy a začali znovu mluvit.

více

Poradíme, jak správně změřit teplotu u dětí, jak srazit vysokou horečku a kdy už je na čase vyhledat lékaře nebo volat záchranku.

více

Prozradíme vám, čím vším je hlíva ústřičná prospěšná pro náš organismus a také vám poradíme, jak ji užívat, aby našemu tělu prospěla.

více
Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.