Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Články a blogy » Hubněte na plný plyn!

Hubněte na plný plyn!

Snažíte se zhubnout? Nechcete nechávat toto předsevzetí na příští rok? Vybrali jsme pro vás několik produktů, které vaše úsilí podpoří.

Hubněte na plný plyn!

Motivaci k hubnutí má každá žena trochu jinou. Jaká je ta vaše? Možná jste si z letní dovolené přivezla kromě odpočaté mysli také nějaké kilo navíc, způsobené vybranými lahůdkami a slastným nicneděláním u bazénu nebo na pláži. Možná jste však shazování špíčků započala už přes léto, ale zdá se vám, že by hubnoucí úsilí potřebovalo něčím oživit; možná jen cítíte potřebu podpořit na podzim své zdraví, abyste zvládla toto roční období a posílila imunitu před nastávající zimou. Ať už je váš případ jakýkoliv, na Lékárně.cz si můžete vybrat pomocníka. A může jím být i takový, který je speciálně určen pro ženy

Kdo chce zhubnout a odhodlal se držet dietu, určitě zná průvodní nepříjemné pocity únavy a nedostatku sil. V tomto rozpoložení je velice nesnadné přesvědčovat své tělo, aby ještě s nadšením cvičilo a vydávalo tak zbytky své drahocenné energie. Například nápoj Unilakt je převratný v tom, že svým jedinečným, koncentrovaným složením dokáže dodat tělu chybějící sílu a zároveň jej povzbudit k nastartování spalování tuků. Pokud se však má redukční režim opravdu projevit, není možné omezit jej pouze na dietu a usilovné cvičení. Obojí v nepřiměřeném množství může navíc přinést více škody než užitku. 

Bobule açai znají jihoameričtí indiáni již po dlouhá staletí a pro jejich nevídané účinky jej vzývají jako „ovoce bohů“. Tyto plody štíhlé palmy původem z brazilských oblastí Paraná a Amazonie, jsou totiž především jednou z největších zásobáren přírodních antioxidantů, který na této planetě naleznete. Nápoj Açai Berry tak dokonale pročistí váš organismus, rozproudí lymfatický systém a pomůže odbourat podkožní tuk. Všechny tyto procesy vedou jak ke zhubnutí, tak k celkovému ozdravení lidského těla, zatíženého tempem současného stylu života. Kromě velkého množství antioxidantů obsahuje pro tělo nezbytné vitamíny a minerální látky, vlákninu, nenasycené mastné kyseliny a aminokyseliny. Každá z těchto složek má pozitivní vliv na lidské zdraví, společně dokáží zpomalit procesy stárnutí, zvyšují obranyschopnost, zlepšují činnost důležitých tělesných orgánů, především mozku a srdce. 

nakupovat

Související zboží

všechny články

Přečtěte si

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám