Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Leros Natur Detox čistící čaj

Leros Natur Detox čistící čaj

Zdraví z přírody Detoxikace

Detoxikace organismu s novinkou na trhu - LEROS Natur Detox.

Leros Natur Detox  čistící čaj

Cítíte-li únavu, malátnost a jste bez energie, myslíte si, že tyto potíže odstraní pár hodin spánku navíc. Při pohledu do zrcadla zjistíte, že máte nafouklé bříško, možná o pár kilo navíc a máte problémy s trávením, tak zkusíte být den o hladu, ubrat kalorií ve stravě a začnete chodit cvičit. K tomu všemu jste si všimli, že vaše vlasy se lámou, kůže je suchá a povadlá a častěji vás bolí hlava. To jsou příznaky přetížení vašeho organismu toxiny. Proto tělo pracuje pomalu a snaží se naznačit, že potřebuje odlehčit.

Detoxikace organismu

Znamená jeho očištění od škodlivých odpadních látek metabolismu a zbavení se jedů. Tělo je schopno samo odbourávat toxiny (kalorie, kávu, nikotin, alkohol apod.) ovšem pouze tehdy, kdy je optimálně vyladěno. Pokud na ně působí faktory, jako jsou znečištění z ovzduší, nevyvážená strava s přemírou tuků, cukrů a živočišných bílkovin, působení chemických látek a k tomu nedostatek pohybu a stres, snižuje se schopnost těla odbourávat odpadní látky.

Pokud je detoxikace organismu uplatňovaná současně se změnou životosprávy, je efektivní a bezpečnou metodou jak opět získat pocit tělesného zdraví. Člověk během svého života prožene svým tělem průměrně 50 kilo jedů. Není tedy divu, že potom jsou vlasy suché a matné, pokožka povadlá a žaludek jako by nesl pytel kamení. Vylučování jedovatých látek urychluje dostatečné zásobování těla vodou. Pravidelná pitná kúra, prováděná vždy po deseti dnech, usnadňuje látkovou výměnu a důkladně čistí buňky i pojivovou tkáň. Zároveň pomáhá odvádět z těla nežádoucí škodliviny. Doporučujeme v den, kdy provádíte pitnou kúru, nejezte a vypijte pouze 1,5 litru bylinkového čaje, zeleninového vývaru nebo vodou ředěné rostlinné šťávy.

Spojencem k očistě těla je bylinný čaj Leros Natur Detox – čistící čaj s vilcacorou. Vysoký příjem tekutiny během očistné kúry pomáhá tělu zbavovat se toxinů. V ideálním případě byste měli vypít mezi 1,5 – 2 litry tekutiny (voda, bylinný čaj) každý den, abyste stimulovali proces čištění. Není potřeba dodržovat žádný speciální stravovací program. Nicméně doporučujeme omezit příjem mastných a sladkých jídel, perlivých nápojů, alkoholu a solí. Ideálním a chutným způsobem, jak dodat tělu potřebné množství tekutin, je pití čistícího čaje Leros Natur Detox s vilcacorou, kterou šamani indiánských kmenů používali k léčení onemocnění souvisejících s látkovou výměnou. Vilcacora, vilkakora nebo také Uncaria tomentosa, Uńa de gato, Cat´s Claw – kočičí dráp je rostlina pocházející z amazonských pralesů. Dr. med. Brent W. Davis o ní říká: " Uncaria tomentosa je rostlina světového významu, která má sílu zastavit a zvrátit hluboké patologické změny a značně urychlit návrat ke zdraví." Z klinických testů vyplynulo, že při jejím užívání prokazatelně vzrostla aktivita imunitního systému. Vilcacora posiluje obranyschopnost a odolnost organismu, chrání buňky a spolu s dalšími bylinnými složkami čaje podporují látkovou výměnu a odplavují nežádoucí metabolity z lidského organismu. Významnou složkou čajové směsi jsou kořen smetanky s natí a kopřivová nať které posilují funkci jater, ledvin a zažívacího systému. Rooibos působí jako antioxidant a bojuje s volnými radikály, tím působí příznivě na pokožku spolu s lopuchovým kořenem. V bylinné směsi najdete také vřesovou nať, rostlinné metabolikum, antioxidační účinky má i plod klanoprašky, kurkumový kořen, skořicová kůra. Nať máty peprné podporuje trávení a spolu se skořicovou kůrou dodává čaji příjemnou chuť. Tajemství hladké pokožky, přílivu energie, zdravého vzhledu a dobré nálady je v očištění těla od škodlivých odpadních látek, v detoxikaci s Detoxem.

 

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám