Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárny.cz » Články a blogy » Dejte sbohem rozšířeným pórům!

Dejte sbohem rozšířeným pórům!

Pokožka tváře je složená z tisíců pórů, které běžným pohledem neregistrujeme. Pokud jste ale vlastníky mastnější pleti, při pohledu do zrcadla se můžete seznámit s rozšířenými póry. Ty jsou problémem, který působí vadu na kráse a je třeba ho odstranit.

Dejte sbohem rozšířeným pórům!

Zdravé póry jsou téměř neviditelné a plní neocenitelnou funkci - slouží jako přenosný kanál mezi okolním světem a naší pokožkou. Díky nim přijímáme živiny zvenčí a vylučujeme škodliviny zevnitř, přes ně naše pokožka dýchá. Při tomto neustálém obousměrném koloběhu látek není vůbec ojedinělé, že se póry ucpávají anebo naopak rozšiřují. Při zacpávání a rozšiřování pórů může dojít i k jejich zánětu a následně tvorbě akné.

Pokud chcete mít krásnější pleť, držte se několika zásad

Jezte zdravě, bez nadměrného množství nezdravých tuků (uzeniny, tučné maso, mastné výrobky i smažené potraviny), omezte také bílé pečivo. Přidejte naopak ovoce, zeleninu, celozrnné výrobky a ryby.

Vyrážky (zánětlivé pupínky) si sami mechanicky nečistěte – nemačkejte. Můžete tak porušit sval, který zodpovídá za stahování pórů a pór se tak postupně bude rozšiřovat.

Základem všeho je dostatečné čištění pleti. I malý kousek odumřelé pokožky, zbytek krycího krému anebo pudru, může způsobit neprůchodnost pórů. Ráno a večer pečlivě omyjte pokožku čisticím gelem nebo očistěte micelární vodou s antibakteriálním účinkem.

Důležitý je také výběr správné kosmetiky. Nesprávná může v tomto případě znamenat mastná. Zapomeňte na mýdla obohacená o oleje, mastné krémy a podobně. Používejte ji vždy na dokonale vyčištěnou pleť.

Bioderma nabízí Sébium Pore Refiner, který řeší problém s rozšířenými póry. Okamžitě a dokonale pokožku zmatňuje. Zlepšuje její vzhled, struktura je jemnější, hladší, jasnější, póry jsou stáhnuté, méně viditelné. Exkluzivní patentovaný komplex Fluidactiv udržuje kvalitu kožního mazu a zabraňuje tak ucpávání pórů. Lehká a jemná textura krému Sébium Pore refiner se vstřebává do pokožky, kterou zanechává příjemnou a hladkou.

POMÁHÁME POKOŽCE OBNOVIT JEJÍ PŘIROZENÉ MECHANISMY. LABORATOIRE BIODERMA.

nakupovat

Související zboží

všechny články

Přečtěte si

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám