Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Chcete zhubnout? Nebuďte v tom sami!

Chcete zhubnout? Nebuďte v tom sami!

Péče o tělo Hubnutí Ženy

Nadváha a obezita se v dnešní době šíří jako epidemie. Lidé se snadno nechají ovlivnit svým okolím a myslí si, že je v pořádku mít o pár kilo navíc, pokud více váží i jejich blízcí či rodina.

Chcete zhubnout? Nebuďte v tom sami!

Daleko častěji také dochází k „přenosu kilogramů“ mezi přáteli. U mnoha lidí jsou dokonce sklony k tloustnutí ovlivněny více vztahy než fyzickými předpoklady.

Pokud jste tedy skutečně rozhodnuti zhubnout pár kilo, vzpomeňte si na heslo, že ve dvou se to lépe táhne a zapojte do svého úsilí také kamarádku či kolegu z práce a začněte hubnout spolu. Úspěchu pravděpodobněji dosáhnete s osobou stejného pohlaví, přizvat však svého partnera, případně další členy rodiny má také svá velká pozitiva. Odříkání oblíbených jídel tak pro Vás bude jednodušší, společně se můžete radit o dietních nákupech a o přípravě nízkokalorických pokrmů. Navzájem si dodáte energii a povzbuzení v období krize Vám dodá větší chuť do dalšího snažení.

Požádejte o pomoc své blízké

Neefektivní nemusí být ani požádat o pomoc své přátele či rodinné příslušníky, kteří jsou štíhlí a k dietě a omezení jídelníčku nemají pádné důvody. Mohou Vás podpořit v neméně důležité činnosti, kterou je aktivní pohyb. Běžte se společně proběhnout, vyrazte si zaplavat, prospěšná je také aktivní procházka na čerstvém vzduchu.

Zjistěte, která aktivita baví Vás i lidi ve Vašem okolí a věnujte jí pravidelně svůj volný čas. Ze společného sportování si udělejte zábavu, pohyb nemusí být jen utrpením. Hubnutí spojené s pravidelným pohybem je daleko účinnější a zdravější.

Stanovte si vždy dílčí reálné cíle a po každém úspěchu se náležitě odměňte.

Doplňky výživy

Velkou roli při hubnutí hrají také doplňky výživy. Ačkoli Vám žádný přípravek nezajistí úbytek přebytečných kilogramů a centimetrů bez Vašeho dalšího přičinění, při vhodné kombinaci s úpravou jídelníčku a zdravým pohybem Vám pomohou rychleji dosáhnout kýženého cíle. Důležitými látkami, na které byste měli myslet při výběru vhodného doplňku jsou:

  • Lecitin – zlepšuje paměť, působí pozitivně proti stresu a při odbourávání tuků
  • L-carnitin – díky němu dochází k uvolňování tuků, které jsou přeměňovány na látky, které využívají svaly jako okamžitý zdroj energie při sportovní aktivitě
  • Kofein – oddaluje únavu, zrychluje tep, zlepšuje koncentraci a pomáhá v odbourávání tuků i v klidovém stavu

Potravní doplňky však nevybírejte v drogeriích. V internetovém obchodě www.lekarna.cz naleznete velký výběr kvalitních přípravků napomáhajících zdravějšímu a rychlejšímu odbourávání tuků a úbytku hmotnosti a produktů pro formování těla. Dále nabízíme také dietní potraviny a nápoje. Nabídka obsahuje kompletní informace o každém produktu včetně obrázku, popisu účinků a doporučeného dávkování. Pokud si nebudete vědět rady, rádi Vám poradíme který preparát, je pro Vás nejvhodnější a pomůžeme Vám se v nabídce zorientovat. Výběrem na internetu v pohodlí Vašeho domova pak ušetříte čas i peníze.

Související články:

Boj proti obezitě
Hubněte s radostí
Spalovače tuku! Přehled 7 nejzákladnějších látek.
24 hodin v rytmu biorytmů. Hubněte nepřetržitě!
Soutěžte a zhubněte tvořivě s originálním „interaktivním“ jídelníčkem

 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka