Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Aby trávení nebylo trápení. Objevte novinku DietLAX

Aby trávení nebylo trápení. Objevte novinku DietLAX

Trávení Hubnutí

Cítíte se někdy přesycení, nadmutí a unavení? Příčinu hledejte ve špatném trávení. Sedavá zaměstnání a nedostatek pohybu mají za následek, že nedokážeme strávit potravu tak, jak bychom měli. A trápení je na světě. Pomůže nový přípravek DietLAX.

Aby trávení nebylo trápení. Objevte novinku DietLAX

Během dne sníme většinou 1,5 kg až 4,5 kg jídla a naše tělo si s ním musí poradit, musí ho strávit. Složky, které tělo nepotřebuje, vyloučí. Když mu ale nijak nepomůžeme, hromadí se zbytky ve střevech a navozují nám tak pocit přesycenosti a nadýmání. K tomu se přidá únava a vyšší hmotnost, než máme za normální situace. Tyto problémy signalizují, že naše trávení není v pořádku.

Co nejčastěji vede k problémům s trávením?

Jak už jsme zmínili, trávení moc nepomáhá sedavé zaměstnání. Pokud tedy v práci převážně sedíte, snažte si vynahradit pohyb alespoň po příchodu domů. Nemusíte se zrovna potit v posilovně - stačí pravidelné rychlejší procházky, které jistě zvládnou i zarytí odpůrci veškerého sportování.

Mnoho lidí má také problémy s dostatečným příjmem tekutin během dne. Prostě zapomíná pít. Vyprazdňování je pak pro tělo daleko těžší. Vliv na trávení mohou mít také některé léky nebo třeba hormonální antikoncepce. Strava by měla být pestrá, přílišná konzumace masa a bílkovin trávení zrovna moc neprospívá.

První pomoc při neprůchodnosti střev: DietLAX

Někdy prostě nestíháme pravidelně jíst a na zvýšený pohyb také není čas. Pak bychom měli střevům pomoci, abychom se co nejrychleji zbavili nevyloučených zbytků stravy. A právě tady přichází na řadu DietLAX, dietické projímadlo. Tento doplněk stravy pomáhá rychlému a bezproblémovému průchodu stravy trávicím traktem.

DietLAX je kombinací vitamínu C, hořčíku a prebiotické rozpustné vlákniny, která podporuje střevní mikroflóru bifidogenního typu. Vitamín C zase pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a hořčík přispívá k elektrolytické rovnováze (podílí se na udržování acidobazické rovnováhy v těle - správného pH).

Berte si 3 tabletky DietLAX denně během jídla. Hodně je zapijte vodou. Pokud vážíte více než 70 kg, můžete dávku zdvojnásobit na 6 tabletek denně. Užívejte maximálně 5 dní po sobě. Pak udělejte pauzu (minimálně 3 dny) a pokračujte ve stejném dávkování. Střeva budou lépe průchodná, a tak doporučujeme více pít. DietLAX neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte.

Zbavte se kilogramů raz dva

H2Out vás zbaví přebytečné vody, kterou tělo zadržujeDíky tomu, že střeva budou více průchodná a nebudou se v nich hromadit nestrávené zbytky potravy, můžete pocítit lehký úbytek váhy. Kdo by se zlobil, že?

Jestliže chcete hubnutí ještě více podpořit, doporučujeme vám další dva doplňky stravy od výrobce Miss Cosmetic: 

Voda z těla ven - H2Out

H2Out pro odvodnění organismu, který doporučuje i fitness trenérka Hanka Kynychová: „Skvěle funguje. H2Out používám nejen já, ale také jej doporučuji klientům v mém fitku. Většina pochopila, že opravdu stačí jen zpevnit a dostat ze sebe nadbytek vody." Doplněk stravy obsahuje 5 přírodních látek obohacených o kofein. Přečtěte si celý článek o H2Out >

Teplo & hubnutí = TRF

Hubnoucí přípravek TRF - hubnutí teplem. Může se chlubit přírodním složením a skvělými účinky, které si pochvaluje i modelka a moderátorka Monika Žídková. Kromě skvělých účinků na vaši postavu také pomáhá zvyšovat obranyschopnost organismu. Přečtěte si o TRF více >

TRF - to je thermo reactive formula - hubnutí pomocí teplemPokud cítíte, že i vaše střeva by potřebovala s trávením trochu pomoci, neváhejte vyzkoušet právě DietLAX, který je mnohem šetrnější a prospěšnější než klasická projímadla. Užíváním TRF nebo H2Out se vám podaří shodit i pár kilo. Rychle, jednoduše a hlavně zdravě.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám