Oblíbené položky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Úklidové prostředky » Čističe odpadu

Čističe odpadu

Ucpaný odpad? Tak ten už je minulostí. V naší nabídce si vyberete ze spolehlivých přípravků na ucpaný záchod a odpad u dřezu či umyvadla. Tyto čističe spolehlivě zbaví potrubí organického odpadu: například tuků, olejů a drobných zbytků z kuchyně, i anorganických usazenin, jako je například vodní kámen. Používáním speciální chemie zabráníte ucpávání odpadního potrubí a prodlouží tak jeho životnost. Mezi oblíbené značky prostředků na čištění ucpaného odpadu patří například Q Power.

Čističe odpadu - detailní popis

Jak správně čistit odpad?

  • Jakmile začne voda ze dřezu, umyvadla nebo vany pomalu odtékat, je nejvyšší čas na pročištění potrubí.
  • Začněte mechanickým čištěním – rozeberte sifon, často je ucpaný vlasy nebo zbytky jídla.
  • Poté použijte čistič odpadu. Vždy dodržujte pokyny na obalu, ze kterého se dozvíte, kolik množství máte do odpadu nalít a jak dlouho by měl čistič působit.

Rada Lékárny.cz

Předcházejte ucpávání odpadů. Do dřezu, vany, sprchy a umyvadla si pořiďte sítko, které zachytí vlasy, zbytky jídla a hrubé nečistoty. Také pomáhá odpad v kuchyni prolít jednou týdně horkou vodou, aby se odplavila mastnota.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám