Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby do domácnosti a na úklid » Úklidové prostředky » Čističe odpadu

Čističe odpadu

Ucpaný odpad? Tak ten už je minulostí. V naší nabídce si vyberete ze spolehlivých přípravků na ucpaný záchod a odpad u dřezu či umyvadla. Tyto čističe spolehlivě zbaví potrubí organického odpadu: například tuků, olejů a drobných zbytků z kuchyně, i anorganických usazenin, jako je například vodní kámen. Používáním speciální chemie zabráníte ucpávání odpadního potrubí a prodlouží tak jeho životnost. Mezi oblíbené značky prostředků na čištění ucpaného odpadu patří například Q Power.

Jak správně čistit odpad?

 • Jakmile začne voda ze dřezu, umyvadla nebo vany pomalu odtékat, je nejvyšší čas na pročištění potrubí.
 • Začněte mechanickým čištěním – rozeberte sifon, často je ucpaný vlasy nebo zbytky jídla.
 • Poté použijte čistič odpadu. Vždy dodržujte pokyny na obalu, ze kterého se dozvíte, kolik množství máte do odpadu nalít a jak dlouho by měl čistič působit.

Rada Lékárny.cz

Předcházejte ucpávání odpadů. Do dřezu, vany, sprchy a umyvadla si pořiďte sítko, které zachytí vlasy, zbytky jídla a hrubé nečistoty. Také pomáhá odpad v kuchyni prolít jednou týdně horkou vodou, aby se odplavila mastnota.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
 • Sanytol proti vodnímu kameni Koupelna 500ml MR Biocidní přípravek

  Sanytol proti vodnímu kameni Koupelna 500ml MR

  Akce

  skladem > 5 ks

  Vlhkost podporuje růst bakterií, hub a virů. Použití dezinfekčního přípravku se silným účinkem proti vodnímu kameni je jediný způsob jak účinně zabránit šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Sanytol proti vodnímu kameni neobsahuje a zaručuje perfektní hygienu.  Jeho vysoce výkonné složení, snadno odstraňuje plak a nanesené stopy mýdla. NÁVOD NA POUŽITÍ Nastříkat výrobek na čištěný povrch. Nechat působit a následně opláchnout. Pro obtížně vyčistitelné zbytky nechat působit delší dobu a pokud je zapotřebí, postup opakovat. Pro hloubkový dezinfekční účinek nechat působit 15 minut. ÚČINNÁ DEZINFEKCE PROTIPLÍSŇOVÝ ÚČINEK ŠETRNÝ K POVRCHŮM ODSTRAŇUJE PLAK A DODÁVÁ LESK VŮNĚ EUKALYPTU Trojí účinek: antibakteriální proti Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa (5 min), fungicidní proti Candida albicans y Aspergillus versicolor podle normy EN13697, virucidní podle normy EN14476 Influenza-A virus, virus A (H1N1) – prasečí chřipka (5 min)  a Herpes virus simplex (5min). Účinnost ověřena zkontrolována autorizovanou laboratoří. DOPORUČENÍ: Pro jemné povrchy (smaltované nebo lakované) výrobek nastříkejte na vlhký hadr, přetřete a opláchněte. V případě pochybností udělejte zkoušku na málo viditelném místě. Varování Nebezpečný pro životní prostředí Složení Biocidní aktivní látky: (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid: 9500 mg/kg, <5% neiontové povrchově aktivní látky, <5% kationtové povrchově aktivní látky, Parfémy Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  94 Kč -23% 122 Kč

 • Q power čistič odpadů 500g

  2 dny

  Vysoce účinný čistič odpadů rozpouští organické i anorganické usazeniny. Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Korozivní Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  46 Kč -12% 52 Kč

 • PROXIM Proseptik 4x20 g

  PROXIM Proseptik 4x20 g

  Akce

  2 dny

  Výrazně snižuje náklady na vyvážení a čištění žump, septiků, usnadňuje jejich údržbu. Varování Složení kombinace bakterií a enzymů

  92 Kč -21% 116 Kč

 • Aktivátor septiků Proxim 50g

  Aktivátor septiků Proxim 50g

  Akce

  2 dny

  AKTIVÁTOR SEPTIKŮ je vyváženou kombinací bakterií a enzymů, které velmi účinně a šetrně rozkládají organický odpad. Jak aktivátor septiků funguje Pevný podíl organického odpadu v septicích je enzymy zkapalňován a v této formě dále slouží jako potrava pro bakterie obsažené v přípravku. Tyto bakterie se při dostatku potravy a optimálních podmínkách dále samy rozmnožují a produkují další enzymy, a to jak za přístupu (aerobně), tak i nepřístupu kyslíku (anaerobně). Návod k použití tohoto přípravku Pro aktivaci septiku nebo žumpy o objemu 2 m3 použijte obsah sáčku, který nasypte do záchodové mísy a spláchněte. V případě silně zanedbaných septiků a žump je možno dávku několikanásobně zvýšit, vzhledem k nezávadnosti výrobku nehrozí nebezpečí předávkování. Balení obsahuje 50g. Doporučené dávkování Pro zachování bezproblémového chodu septiku nebo žumpy dávkujte 20 g AKTIVÁTORU SEPTIKŮ nebo 1 sáček přípravku Proxim PROSEPTIK 1 x za měsíc na 2 m3 objemu septiku.

  89 Kč -18% 109 Kč

 • PROXIM Proseptik Bio tablety 3x20 g

  PROXIM Proseptik Bio tablety 3x20 g

  Akce

  2 dny

  Šumivé bio tablety s vysokým obsahem účinných bakterií proti zápachu a tvorbě organických usazenin. Enzymatický přípravek pro zkapalňování a rozklad fekálií, dalších biologických odpadů a k likvidaci zápachu. Výrazně snižuje náklady na vyvážení a čištění žump, septiků, usnadňuje jejich údržbu. Návod jak tablety používat 1 x za měsíc vložte 1 tabletu Proseptik® do záchodové mísy na každých 10 m3 objemu septiku. Po rozpuštění tablety spláchněte. Doporučujeme pravidelné dávkování tablet každý měsíc pro udržení dobrých podmínek v septiku. Pro použití v suchých záchodech a pro čištění potrubí rozpusťte tabletu 1x za měsíc min. ve 4 litrech vody a roztok vlijte do suchého záchodu nebo potrubí. Schéma dávkování 1 tableta 20 g ..........10 m3 septiku........1 x za měsíc. Obsah balení jsou 3 tablety vystačí na 3 měsíce pro septik o objemu 10 m3 nebo při půlení tablet vystačí obsah balení na 1/2 roku pro septik o objemu 5 m3. Důležité upozornění Pro aplikaci tohoto přípravku je nutné omezit používání chemických dezinfekčních prostředků, kyselin a louhů. Balení obsahuje 3 tablety. Varování Složení kombinace bakterií a enzymů

  174 Kč -27% 237 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám