Podrobné informace

Sprej je určený k pomocné léčbě při procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy).

Informace o produktu

Výrobce: AXONIA
Značka: CICATRIDINA
Kód výrobku: 193351
Kód EAN: 8032595870388
Držitel rozhodnutí: AXONIA

Účinné látky
Hyaluronát sodný
Vitamin E
Cajovník australský

Užití
Místo, které má být ošetřeno, před každou aplikací důkladně očistěte. Lahvičku před použitím dobře protřepte, aby se prášek rozptýlil. Lahvičku držte svisle a aplikujte sprej zevzdálenosti 10 -15 cm přímo na místo, které má být ošetřeno.

Dávkování
Aplikujte ze vzdálenosti 10 - 15 cm přímo na místo, které má být ošetřeno 2krát nebo 3krát denně.

Příznaky
Pomocná léčba pň procesech hojení povrchových a hlubokých ran (oděrky, tržné rány, popáleniny, operační rány, proleženiny a vředy).

Kontraindikace
Známá přecitlivělost na složky.

Vedlejší příznaky
Používání všech přípravků pro místní použití, obzvláště je-li dlouhodobé, může způsobit přecitlivělost. Pokud k tomu dojde, přerušte léčbu a poraďte se s lékařem o zahájení vhodné léčby.

Složení
Sodná sůl kyseliny hyaluronové, škrobový oktenylsukcinát hlinitý, hexametyldisiloxan, olej ze sladkých mandlí,vitamín E acetát, kyselina ximenová, citrónový esenciální olej, esenciální olej z čajovníku australského, butan, izobutan, propan.

Recenze (1)

Recenze produktu CICATRIDINA sprej 125 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (9)

60 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu CICATRIDINA sprej 125 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(4) (7) (0) 18/08/2017

Marie H. - Popálenina

Máme dobrou zkušenost s tímto výrobkem na léčení popáleniny po ozařování při rakovině. Sprej změkčí již vytvořené strupy, pomůže hojení. Schválil a doporučil lékař na ońkologii.

Vstoupit do diskuze