Podrobné informace

Výrobek je určen dospělým ženám plánujícím těhotenství a těhotným od začátku těhotenství až do ukončení kojení.

Informace o produktu

Výrobce: ONAPHARM S.R.O.
Značka: ONAPHARM
Kód výrobku: 259653
Kód EAN: 8594169221021
Držitel rozhodnutí: ONAPHARM S.R.O.

Doplněk stravy s vysokým obsahem klíčových živin, které mohou být nedostatečné v přirozené stravě těhotné ženy, doplněný o klasický multivitamínový a minerálový koktejl. Výrobek je určen dospělým ženám plánujícím těhotenství a těhotným od začátku těhotenství až do ukončení kojení. Chytré miminko není náhradou dostatečné a pestré stravy matky, ale chce být jejím ideálním doplňkem.

PŘÍPRAVA NA TĚHOTENSTVÍ

Příprava na plánované těhotenství je jednou z nejhezčích etap lidského života. Nastávající maminka by mela upravit svoji životosprávu na zdravou a vytvořit nebo upevnit si zdravé návyky. Samozřejmostí je pravidelný spánek a vyloučení kouření, alkoholu a drog. Z hlediska stravování stačí pravidelná pestrá strava (podobně jako u těhotných), k níž je doporučeno užívat potravní doplněk s vysokým obsahem kyseliny listové (doporučená dávka je 600 -1000 µg denně, přičemž denní příspěvek z pestré stravy se odhaduje na cca 200 µg denně). Pokud budoucí mamince schází v potravě dostatek ryb (doporučená denní dávka je minimálně 200 mg DHA, což odpovídá 2 - 3 rybím jídlům týdne).

Výživové kvalitativní požadavky v těhotenství
Zvýšenou potřebu vitamínu a minerálu v těhotenství lze zajistit vyváženou dietou. Zvláštní pozornost je pak třeba věnovat DHA a vitamínu B9, jejichž přísun potravou nemusí být optimální, pak vápníku a železu, kterých je sice v běžné evropské stravě dost, ale jejichž přísun bývá podceňován.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ
Přípravek je určen dospělým ženám od začátku těhotenství až do ukončení kojení. Užívejte 1 tabletu denně a zapíjejte vodou. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku. Přípravek není náhradou pestré stravy.

Uchovávání
Uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25o C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah a dohled dětí.

Velikost balení
60 potahovaných tablet

PŘÍDATNÉ LÁTKY:
uhličitan vápenatý granulát (plnidlo), mikrokrystalická celulosa (plnidlo), povidon (pojidlo), kroskarmelóza (rozvolňovadlo), stearan hořečnatý (zvlhčující látka), škrob kukuřičný (pojidlo), želatina (klouzadlo), koloidní oxid křemíku (protispékavá látka), mastek (klouzadlo)

Recenze (2)

Recenze produktu CHYTRÉ MIMINKO 800 60 tablet

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (3)

80 %

(3) (3)

100 %

Doporučuji.

Diskuze

Diskuze k produktu CHYTRÉ MIMINKO 800 60 tablet

Přidat nový příspěvek do diskuze