Oblíbené položky

Úvodní strana » Trápí mě » Horní cesty dýchací » Chrápání

Chrápání

Nepříjemnosti s chrápáním si jistě prožil každý z nás. Pokud jsou tyto problémy dlouhodobé, mnoho z nás začne uvažovat o možnosti jejich odstranění i prostřednictvím operace. Poradíme vám, jak odstranit chrápání bez nutnosti jeho odstranění laserem. A pamatujte, chrápání neobtěžuje pouze vás, ale vždy i minimálně jednu další osobu, která s vámi sdílí ložnici!

Vznik chrápání můžeme přičítat na vrub celé řadě okolností. Za všechny jmenujme velký kořen jazyka, zvětšené mandle, volnou tkáň v ústní dutině, může propuknout i díky obyčejné rýmě nebo jinému onemocnění. K vyluzování nepříjemných zvuků dochází zúžením krčního otvoru, čímž se zvyšuje tlak v krku a dochází k vibrování jednotlivých částí v krku. Pokud je přítomno pouze jako doprovodný jev některého onemocnění, s vyléčením nemoci odstoupí. Pokud ovšem problém tkví v jiné příčině, je nutné vyhledat účinnou pomoc.

Odstranění chrápání může zařídit pouhé užívání anatomicky vhodně tvarovaného polštáře, který se dokonale přizpůsobuje tvaru vaší hlavy. Další pomocí odstraňující příčiny vyluzování nepříjemných zvuků během spánku mohou být speciálně vyvinuté spreje. Tento sprej a především v něm použité oleje svým působením zabraňují vzniku těchto hlasitých zvuků a zvlhčují jednotlivé části krku. Před nákladným odstraněním chrápání laserem vás také mohou zachránit nosní pásky, které rozevírají nosní cesty a umožňují kyslíku snadnější proudění.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám
Cena (Kč):

Značka

Počet ks

Produkty v kategorii

 • EVA Náplasti proti chrápání Wundmed 10 kusů

  EVA Náplasti proti chrápání Wundmed 10 kusů

  Akce

  3 dny

  Chrápání vzniká při současném dýchání ústy a nosem, doprovázeným vibracemi měkkého patra. Náplasti proti chrápání jemně rozevírají nosní cesty a tím umožňují lepší dýchání, zlepšují průchodnost nosu a omezují chrápání.  Použití Před použitím důkladně umyjte a odmastěte nos nejlépe mýdlem. Zajistíte tak přilnavost pásky. Poté na suchý nos aplikujte pásku před spánkem. Pásku na nose nenechávejte déle jak 10 hod. Poté jemně odstraňte. Další důležité informace Nevhodné pro děti do 9 let. Skladujte mimo dosah dětí v chladu a suchu. Balení: 10 kusů.

  92 Kč -23% 119 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám