Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Chrápání 

Nepříjemnosti s chrápáním si jistě prožil každý z nás. Pokud jsou tyto problémy dlouhodobé, mnoho z nás začne uvažovat o možnosti jejich odstranění i prostřednictvím operace. Poradíme vám, jak odstranit chrápání bez nutnosti jeho odstranění laserem. A pamatujte, chrápání neobtěžuje pouze vás, ale vždy i minimálně jednu další osobu, která s vámi sdílí ložnici!

Vznik chrápání můžeme přičítat na vrub celé řadě okolností. Za všechny jmenujme velký kořen jazyka, zvětšené mandle, volnou tkáň v ústní dutině, může propuknout i díky obyčejné rýmě nebo jinému onemocnění. K vyluzování nepříjemných zvuků dochází zúžením krčního otvoru, čímž se zvyšuje tlak v krku a dochází k vibrování jednotlivých částí v krku. Pokud je přítomno pouze jako doprovodný jev některého onemocnění, s vyléčením nemoci odstoupí. Pokud ovšem problém tkví v jiné příčině, je nutné vyhledat účinnou pomoc.

Odstranění chrápání může zařídit pouhé užívání anatomicky vhodně tvarovaného polštáře, který se dokonale přizpůsobuje tvaru vaší hlavy. Další pomocí odstraňující příčiny vyluzování nepříjemných zvuků během spánku mohou být speciálně vyvinuté spreje. Tento sprej a především v něm použité oleje svým působením zabraňují vzniku těchto hlasitých zvuků a zvlhčují jednotlivé části krku. Před nákladným odstraněním chrápání laserem vás také mohou zachránit nosní pásky, které rozevírají nosní cesty a umožňují kyslíku snadnější proudění.

Katalogový výpis | Seznam
Značky:EVA
akce

EVA Náplasti proti chrápání Wundmed 10 kusů

EVA Náplasti proti chrápání Wundmed 10 kusů
Kód:357412

Naše cena:  94 Kč
Běžná cena:  119 Kč
Ušetříte:  21 %

Náplasti jemně rozevírají nosní cesty, a tím zlepšují průchodnost nosu a omezují chrápání. Ocení je také sportovci pro lepší dýchání.
Dostupnost: do 2 dnů
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz