Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické potřeby Zdravotnický materiál Chrániče sluchu Ušní zátky, tyčinky

Ušní zátky, tyčinky

Možná znáte to utrpení, když máte chrápajícího manžela nebo souseda v panelovém bytě. Jsou prostě zvuky, které vás nijak neohrožují, ale “jen” ovlivňují kvalitu vašeho spánku... A kdo by pak byl příjemný a výkonný v práci, když spal jen pár hodin? 

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Ušní zátky, tyčinky - detailní popis

K tichu vám dopomůže jednoduchá věc... V lékárně nabízíme špunty do uší a jiné chrániče sluchu, která vás ochrání před cca 30 decibely. A to je to správné řešení proti chrápání vaší drahé polovičky!

Když vás netrápí zvuky, ale silný vítr nebo voda 

Možná jste schopni spát téměř při čemkoliv a chrápání tedy není vaším nepřítelem. Ale co by jím mohlo být, je chladivý a někdy pořádně silný vítr… I když se to nezdá, i on může vaše uši pořádně potrápit a vést až k nepříjemným zánětům nebo jiným potížím. 

Ani při plavání, potápěčských kouscích ve vaně nebo špatně namířené sprše se o své sluchovody nemusíte strachovat. Před neustálým poskakováním a vyklepáváním vody z ucha vás opět zachrání kvalitní špunt do uší, který nedopustí, aby se voda dostala do míst, kde nemá ani náhodou co dělat.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka