Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Chrániče sluchu » Ušní zátky, tyčinky

Ušní zátky, tyčinky

Možná znáte to utrpení, když máte chrápajícího manžela nebo souseda v panelovém bytě. Jsou prostě zvuky, které vás nijak neohrožují, ale “jen” ovlivňují kvalitu vašeho spánku... A kdo by pak byl příjemný a výkonný v práci, když spal jen pár hodin? 

K tichu vám dopomůže jednoduchá věc... V lékárně nabízíme špunty do uší a jiné chrániče sluchu, která vás ochrání před cca 30 decibely. A to je to správné řešení proti chrápání vaší drahé polovičky!

Když vás netrápí zvuky, ale silný vítr nebo voda 

Možná jste schopni spát téměř při čemkoliv a chrápání tedy není vaším nepřítelem. Ale co by jím mohlo být, je chladivý a někdy pořádně silný vítr… I když se to nezdá, i on může vaše uši pořádně potrápit a vést až k nepříjemným zánětům nebo jiným potížím. 

Ani při plavání, potápěčských kouscích ve vaně nebo špatně namířené sprše se o své sluchovody nemusíte strachovat. Před neustálým poskakováním a vyklepáváním vody z ucha vás opět zachrání kvalitní špunt do uší, který nedopustí, aby se voda dostala do míst, kde nemá ani náhodou co dělat.

Pokračovat

Nejprodávanější v kategorii


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám