Podrobné informace

Chlorella - je bioinformační přípravek, lisované tablety Chlorella obsahují sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, která je bohatým zdrojem celé řady biologicky vázaných vitaminů, minerálních látek, aminokyselin, vlákniny a chlorofylu.

Informace o produktu

Výrobce: ENERGY
Kód výrobku: 93593
Kód EAN: 8594069933512
Držitel rozhodnutí: ENERGY

Chlorella
Chlorella je bioinformační přípravek vyrobený a balený za nejpřísnějších ekologických podmínek, díky čemuž si uchovává přirozeně vysokou nutriční hodnotu. Lisované tablety Chlorella obsahují sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosa, která je bohatým zdrojem celé řady biologicky vázaných vitamínů, minerálních látek, aminokyselin, vlákniny a chlorofylu.

Použití:
Chlorella ovlivňuje především energetické dráhy žaludku, sleziny, tlustého střeva, jater, žlučníku, osrdečníku a meridián tří ohřívačů. Chlorella je vhodným každodenním doplňkem stravy pro zdravý životní styl díky vysokému obsahu přirozeně hodnotných nutričních látek. Je ideální při jakékoli redukční dietě či vegetariánské stravě. U dětí příznivě působí na získání dobrých stravních návyků.

Složení:
Chlorella pyrenoidosa
Je bohatým zdrojem celé řady biologicky vázaných vitamínů (např. betakaroten, B1-12, C, E, atd.), minerálních látek (fosfor, vápník, hořčík, železo, mangan, zinek, jód atd.), aminokyselin (včetně esenciálních), vlákniny a chlorofylu.

Složení v 1 kapsli:
Chlorella pyrenoidosa (extrakt) – 455 mg, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, škrob

Dávkování :
2 tablety 1-3x denně. Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Balení :
200 tablet

Upozornění :
Při užívání tohoto produktu je nutné dodržovat dostatečný pitný režim. Výrobek není určen osobám přecitlivělým na chlorofyl. Výrobek není určen pro děti. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10 – 25°C a chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte v originálním skleněném obalu!

Recenze (1)

Recenze produktu Chlorella 200 tablet

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 20 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

20 %

bez účinku

Diskuze

Diskuze k produktu Chlorella 200 tablet

Přidat nový příspěvek do diskuze