Podrobné informace

Chicco fyziologický dudlík kaučukový byl vyvinut Chicco Nursery Center ve spolupráci s pediatry, porodníky a odborníky ve studiu a léčení nepravidelnosti chrupu.

Informace o produktu

Výrobce: CHICCO
Značka: CHICCO
Produktová řada:
Kód výrobku: 29197
Kód EAN: 8003670104438
Držitel rozhodnutí: CHICCO

Chicco fyziologický dudlík kaučukový byl vyvinut Chicco Nursery Center ve spolupráci s pediatry, porodníky a odborníky ve studiu a léčení nepravidelnosti chrupu.

Klinické testy prokázaly, že je ideálním výrobkem pro vaše děti. Každý sebemenší detail byl propracován na základě hloubkového studia fyziologie novorozenců, za účelem dosažení optimální rovnováhy mezi sáním, polykáním a dýcháním jako při kojení z matčina prsu.

Fyziologický dudlík má speciálně široký tvar velmi podobný tomu, jaký má prsní bradavka matky, nabízí tu nejlepší oporu pro dětské rty. Vroubkování profilu zvyšuje přírodní pružnost gumy a simuluje prodlužování bradavky mateřského prsu. Dudlík je vyroben ze speciální přírodní gumy, která byla vybraná pro svou mimořádnou kvalitu, jemnost a pružnost. Délkou je dudlík velmi podobný mateřské bradavce. Navíc je dudlík vybaven speciálním ventilkem proti škytání, který kontroluje přívod vzduchu a nahrazuje přebytečný vzduch mlékem, které odchází z lahve, a také zajišťuje pravidelný tok mléka. Díky tomu snižuje výskyt problémů, které jsou jinak běžně spojeny s krmením z lahve, jako např. škytavka, kolika, atd.

Dop. věk: 0-6m

Recenze

Recenze produktu Chicco šidítko celokaučuk.slza mini 0-6m 1ks 69041

Diskuze

Diskuze k produktu Chicco šidítko celokaučuk.slza mini 0-6m 1ks 69041

Přidat nový příspěvek do diskuze