Podrobné informace

Silikonový dudlík regulovatelný pro děti od 4 měsíců.

Informace o produktu

Výrobce: ARTSANA S.P.A.
Značka: CHICCO
Produktová řada:
Kód výrobku: 104645
Kód EAN: 8003670999430
Držitel rozhodnutí: ARTSANA S.P.A.

Silikonový dudlík regulovatelný pro děti od 4 měsíců. Místo dírky je štěrbina. Nastavitelné 3 rychlosti průtoku, 1. pomalý, 2. střední + ideální pro mléčnou a tekutou stravu, 3. rychlý + ideální pro hustou dětskou stravu či ovocné šťávy. Rychlost průtoku nastavujete pootočením dudlíku v ústech. Silikonové dudlíky nejsou vhodné pro děti, kterým rostou zoubky.

Chicco fyziologický dudlík silikonový byl vyvinut Chicco Nursery Center ve spolupráci s pediatry, porodníky a odborníky na léčení nepravidelnosti chrupu. Klinické testy prokázaly, že je ideálním výrobkem pro vaše děti. Každý sebemenší detail byl propracován na základě hloubkového studia fyziologie novorozenců, za účelem dosažení optimální rovnováhy mezi sáním, polykáním a dýcháním jako při kojení z matčina prsu.
Fyziologický dudlík má speciálně široký tvar velmi podobný tomu, jaký má prsní bradavka matky, nabízí tu nejlepší oporu pro dětské rty. Navíc je dudlík vybaven speciálním ventilkem proti škytání, který kontroluje přívod vzduchu a nahrazuje přebytečný vzduch mlékem, které odchází z lahve, a také zajišťuje pravidelný tok mléka. Díky tomu snižuje výskyt problémů, které jsou jinak běžně spojeny s krmením z lahve, jako např. škytavka, kolika, atd.

Tento dudlík je vhodný pro všechny typy fyziologických lahví Chicco.

Recenze

Recenze produktu Chicco fyziologický dudlík silikon 4+ regulovatelný 2ks/bal

Diskuze

Diskuze k produktu Chicco fyziologický dudlík silikon 4+ regulovatelný 2ks/bal

Přidat nový příspěvek do diskuze