Podrobné informace

Polykarbonátová kojenecká láhev se silikonovým dudlíkem.

Informace o produktu

Výrobce: ARTSANA S.P.A.
Značka: CHICCO
Kód výrobku: 104643
Kód EAN: 8003670999492
Držitel rozhodnutí: ARTSANA S.P.A.

Polykarbonátová kojenecká láhev se silikonovým dudlíkem.
Dudlík je vybaven speciálním ventilkem proti škytání, který kontroluje přívod vzduchu a nahrazuje přebytečný vzduch mlékem. Efektivně tak napomáhá snížení rizika vzniku bolestivé koliky a škytavky.

Chicco fyziologická láhev byla vyvinuta Chicco Nursery Center ve spolupráci s pediatry, porodníky a odborníky na léčení nepravidelnosti chrupu. Každý sebemenší detail byl propracován na základě hloubkového studia fyziologie novorozenců, za účelem dosažení optimální rovnováhy mezi sáním, polykáním a dýcháním jako při kojení z matčina prsu.

Fyziologický dudlík má speciálně široký tvar velmi podobný tomu, jaký má prsní bradavka matky, nabízí tu nejlepší oporu pro dětské rty. Dudlík je vyroben ze speciálního silikonového materiálu. Délkou je dudlík velmi podobný mateřské bradavce. Navíc je dudlík vybaven speciálním ventilkem proti škytání, který kontroluje přívod vzduchu a nahrazuje přebytečný vzduch mlékem, které odchází z lahve, a také zajišťuje pravidelný tok mléka. Díky tomu snižuje výskyt problémů, které jsou jinak běžně spojeny s krmením z lahve, jako např. škytavka, kolika, atd.

30° zalomení lahvičky umožňuje mamince držet své dítě při krmení ve správné poloze a zamezuje vzduchu vniknout do dudlíku až do samého vyprázdnění lahvičky. Široké hrdlo lahvičky je ideální pro snadné plnění.Nerozbitná, lehká, fyziologická kojenecká láhev s objemem 250 ml je vhodná i pro sterilizaci ve vysokých teplotách.
Tuto láhev můžete doplnit jakýmkoliv dudlíkem z fyziologické řady.

Recenze

Recenze produktu Chicco fyziologická láhev polykarbonát 250ml Angled silikonový dudlík

Diskuze

Diskuze k produktu Chicco fyziologická láhev polykarbonát 250ml Angled silikonový dudlík

Přidat nový příspěvek do diskuze