Podrobné informace

Polykarbonátová kojenecká láhev s kaučukovým dudlíkem.

Informace o produktu

Výrobce: ARTSANA S.P.A.
Značka: CHICCO
Kód výrobku: 104648
Kód EAN: 8003670998358
Držitel rozhodnutí: ARTSANA S.P.A.

Polykarbonátová kojenecká láhev s kaučukovým dudlíkem.
Dudlík je vybaven speciálním ventilkem proti škytání, který kontroluje přívod vzduchu a nahrazuje přebytečný vzduch mlékem.Efektivně tak napomáhá snížení rizika vzniku bolestivé koliky a škytavky.

Chicco fyziologická láhev byla vyvinuta Chicco Nursery Center ve spolupráci s pediatry, porodníky a odborníky na léčení nepravidelnosti chrupu. Každý sebemenší detail byl propracován na základě hloubkového studia fyziologie novorozenců, za účelem dosažení optimální rovnováhy mezi sáním, polykáním a dýcháním jako při kojení z matčina prsu.

Fyziologický dudlík má speciálně široký tvar velmi podobný tomu, jaký má prsní bradavka matky, nabízí tu nejlepší oporu pro dětské rty. Vroubkování profilu zvyšuje přírodní pružnost gumy a simuluje prodlužování bradavky mateřského prsu.Dudlík je vyroben ze speciální přírodní gumy, která byla vybraná pro svou mimořádnou kvalitu, jemnost a pružnost. Délkou je dudlík velmi podobný mateřské bradavce.Navíc je dudlík vybaven speciálním ventilkem proti škytání, který kontroluje přívod vzduchu a nahrazuje přebytečný vzduch mlékem, které odchází z lahve, a také zajišťuje pravidelný tok mléka.Díky tomu snižuje výskyt problémů, které jsou jinak běžně spojeny s krmením z lahve, jako např. škytavka, kolika, atd.

Široké hrdlo lahvičky je ideální pro snadné plnění. Nerozbitná, lehká, fyziologická kojenecká láhev s objemem 150 ml je vhodná i pro sterilizaci ve vysokých teplotách.
Tuto láhev můžete doplnit jakýmkoliv dudlíkem z fyziologické řady.

Recenze

Recenze produktu Chicco fyziologická láhev polykarbonát 150ml kaučukový dudlík 0+

Diskuze

Diskuze k produktu Chicco fyziologická láhev polykarbonát 150ml kaučukový dudlík 0+

Přidat nový příspěvek do diskuze