Podrobné informace

Ortodontický tvar šidítka se přizpůsobí tvaru úst.

Informace o produktu

Výrobce: ARTSANA S.P.A.
Značka: CHICCO
Kód výrobku: 83760
Kód EAN: 8003670791768
Držitel rozhodnutí: ARTSANA S.P.A.

Ortodontický tvar šidítka se přizpůsobí tvaru úst a stimuluje dítě správným způsobem tak, aby nedošlo k potlačení sacího rexlexu ani nesprávnému vývoji chrupu.Použití šidítka v průběhu spaní snižuje riziko vzniku SIDS (syndrom náhlého úmrtí novorozence) o 61%. Dítě nesaje jen z pocitu hladu, ale sání je jeho psychologickou potřebou.

  • Měkká podpora rtů.

  • Stejně jako u mateřské bradavky, šidítko umožní měkkou a přirozenou oporu rtům a omezí slinění.

  • Předpatrové drážky.

  • Malé drážky na šidítku pomáhají jazyku k zaujmutí správné pozice během tlaku, který je vyvíjen v průběhu sání a polykání.

  • Omezení síly při dudání.

Zahnutý tvar šidítka napomáhá vytvoření správného postavení zubů, nakloněná špička šidítka nutí následovat pozici jazyka a vytvářet tak správný laterální (příčný) tlak vyvíjený na patro.
Značka Chicco doporučuje použití kaučukových šidítek a dudlíků namísto silikonových. Na rozdíl od silikonu je schopen se přizpůsobit profi lu dětských úst. Latex/kaučuk je přírodní materiál, který zpracováváme unikátním způsobem výroby.Je to nejměkčí materiál, je pružný a zároveň pevný, natahuje se a smršťuje se do původního tvaru. Díky přírodní struktuře je odolný vůči prokousnutí.

Recenze

Recenze produktu Chicco F Šidítko celokaučukové ortodontické 4+ 1 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Chicco F Šidítko celokaučukové ortodontické 4+ 1 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze