Podrobné informace

Doplněk stravy, který blahodárně působí na organismus díky vysokému množství antioxidantů. Čaga sibiřská je houba používaná v tradiční čínské medicíně.

Informace o produktu

Výrobce: CHAGANELA s.r.o.
Značka: CHAGANELA
Kód výrobku: 361079
Kód EAN: 8596106000034
Držitel rozhodnutí: CHAGANELA s.r.o.

Čaga je vysoce ceněná houba s povzbuzujícími účinky, roste na živých břízách, uchovává její živiny a následně je předává nám konzumentům. 

O antioxidantech

Pokud chceme žít dlouho a zdravě, je pro nás důležité užívat co nejvíce antioxidantů. Chaganela extrakt obsahuje velké množství těchto látek, které působí jako prevence proti stárnutí a nemocem. Jak stárneme, klesá počet zdravých buněk v našem těle a tak potřebujeme antioxidanty pro jejich obnovu. 

Chaganelu oceníte v těchto případech

  • Pro normální stav trávení a vylučování.
  • Napomáhá k normální funci srdce a krevního oběhu.
  • Pro zdravý vzhled pokožky. 
  • Napomáhá k normální funkci imunitního systému.

Složení

Kapsle obsahuje: 500 mg extraktu

100% koncentrovaný extrakt ze sibiřské čagy

Doporučené dávkování

  • Při prevenci - pro podporu a uchování zdraví: 1 gram (2 kapsle) denně.
  • Při závažnějších problémech: 2 gramy (4 kapsle) denně. Rozdělte do 2 denních dávek.

V případě pocitu oslabení či v náročném období užívejte pouze 1 gram (2 kapsle) Chaganela extraktu denně. Dávku můžete snížit nebo zvýšit na 5 gramů (10 kapslí) čagy denně, v takovém případě ji vždy rozdělte do několika denních dávek. Vždy záleží na celkovém stavu a konstituci příjemce. Doporučujeme užívat i několik měsíců po skončení konvenční léčby a dále jako prevenci. Pokud vám dělá problém užívání čagy před jídlem, můžete ji užívat také po  jídle.

Zapijte dostatečným množstvím vody (nejméně 200 ml).

Důležité informace

Nepoužívejte, pokud aplikujete léky na snížení imunity (po transplantaci orgánů). V tomto případě může podporující imunitní schopnost čagy neutralizovat tuto léčbu. Čaga může zvýšit riziko hypoglykemie (tj. příliš nízká hladina cukru v krvi) a to u lidí, kteří jsou na ni citliví a kteří užívají antidiabetika. Příznaky hypoglykemie jsou třes, hlad, zmatenost, závratě, pocit slabosti, úzkost a potíže s mluvením. Neužívejte, pokud jste alergičtí na houby.

Recenze

Recenze produktu CHAGANELA Extrakt ze sibiřské čagy 270 kapslí

Diskuze

Diskuze k produktu CHAGANELA Extrakt ze sibiřské čagy 270 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze