Podrobné informace

Jemný mycí gel pro intimní hygienu, speciálně vyvinutý pro jemné a šetrné mytí při respektování přirozeného pH intimních partií.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: CAREFREE
Kód výrobku: 75468
Kód EAN: 3574660329902
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Užití
Intimní partie ženského těla vyžadují speciální péči, protože jsou citlivější a náchylnější k podráždění než pokožka. Jejich obranyschopnost se mění v závislosti na věku a v důsledku působení různých vnějších vlivů. Období s nejslabší přirozenou ochranou jsou předpubertální, období okolo přechodu a vždy v průběhu menstruace. Větší sklon k zánětům může rovněž vznikat v důsledku hormonálních změn provázejících těhotenství, porod a poporodní období. Negativní vliv na přirozenou ochranu intimních partií mají i další faktory jako je stres, únava, nošení syntetického a těsného prádla, menstruační tampony, pohlavní styk, různé druhy léků (např. antibiotika, antikoncepce) a též nesprávná hygiena (používání běžného toaletního mýdla, pěnové koupele, parfemované sprchové gely) apod. Záněty se také vyskytují častěji u některých nemocí (např. cukrovka).

Carefree gel pro intimní hygienu všechny potřeby moderní ženy respektuje. Je jemný, neobsahuje mýdlo. Je vhodný pro každodenní použití. Pouze k zevnímu použití!

Účinné látky
Aqua
Glycerin
Disodium Laureth Sulfosuccinate
Lauryl Betain
Sodium Laureth Sulfáte

Recenze (3)

Recenze produktu Carefree gel intimní Aloe 200 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

(0) (0)

80 %

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Carefree gel intimní Aloe 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze