Moje srdcovky

Úvodní strana » Děti a maminky » Péče o dítě » Dětské teploměry

CANPOL BABIES Digitální teploměr s ohebným koncem

Kód výrobku: 444383

Digitální teploměr pro rychlé a přesné změření teploty.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt skladem

Podrobné informace

Podrobné informace CANPOL BABIES Digitální teploměr s ohebným koncem

 • Teploměr nové generace změří během několika minut teplotu vašeho dítěte.
 • Digitální ukazatel umožňuje přesné změření teploty.
 • Zvuková signalizace vás informuje o ukončení měření.
 • Měkká, ohebná koncovka teploměru neporaní dítě v průběhu měření a umožňuje měřit teplotu všemi třemi způsoby.

Přesný - digitální číselník zajišťuje přesné měření teploty (rozsah měření 32,0°C – 43,9°C).

Rychlý – měření teploty zabere od 1 do 5 minut (podle zvolené metody měření).

Dobře čitelný – velký digitální display.

Návod k obsluze se nachází uvnitř balení. Informace o výrobku uchovejte pro případné pozdější použití. Výrobek není hračka, uchovávejte mimo dosah dítěte. Více informací uvnitř. Číslo série je uvedeno na obalu.

Technické informace:

 1. Baterie: SR 41;  1,55V.
 2. Životnost baterie: 2000 měření, tj. asi 200 hodin.
 3. Digitální číselník zajišťuje měření teploty s přesností na 0,1°C.
 4. Rozsah měření 32,0°C – 43,9°C

– pokud je teplota nižší než 32,0°C objeví se na číselníku symbol „L°C“,

– pokud je teplota vyšší než 42,9°C objeví se na číselníku symbol “H“ C.

 1. Přípustná diference +/- 0,1°C v rozmezí mezi 35,0°C – 38,0°C; +/- 0,2°C nad 38,0°C.
 2. Rozměry teploměru: 13,3 cm (délka) x 2,1 cm (šířka) x 1,2 cm (výška).
 3. Váha teploměru s baterií cca 9,5 g.

Návod k použití

 1. Zapněte teploměr – stiskněte tlačítko umístěné vedle číselníku. Ozve se krátký zvukový signál a na číselníku se objeví symbol 188,8M°E, který znamená, že teploměr je zapnutý. Pokud chcete zjistit poslední naměřenou teplotu, držte tlačítko asi 2 vteřiny, pak se objeví údaj o poslední naměřené teplotě současně se symbolem „M”. Po uvolnění tlačítka se po několika vteřinách objeví symbol „L°C” s blikajícím znakem „°C“. Pokud je okolní teplota vyšší než 32°C, objeví se na číselníku místo symbolu „L°C” změřená okolní teplota. Blikající znak „°C“ znamená, že teploměr je připraven k použití.
 2. Zvolte metodu měření:

a)      v ústech: vložte konec teploměru pod jazyk, zavřete ústa a měřte asi 1 minutu.

b)      v podpaží: otřete podpaží vlhkým ručníkem, vložte konec teploměru, přitlačte ruku a měřte asi 5 minut. Upozornění! Pokud měříte teplotu v podpaží a asi po 1 minutě uslyšíte zvukový signál, ignorujte ho a pokračujte v měření. Teprve po uplynutí asi 5 minut odečtěte změřenou teplotu na teploměru.

c)      v konečníku: měřená osoba má ležet na boku s lehce pokrčenými koleny. Pokud měříte teplotu malému dítěti, položte ho na bříško, kolena pokrčte do tvaru písmene L. Tato poloha zajišťuje bezpečné vložení teploměru. Jednou rukou rozdělte hýždě a druhou jemně vložte konec teploměru, maximálně však 1,25 cm hluboko. Pokud pocítíte odpor, nevkládejte teploměr hlouběji a změňte metodu měření. Ponechte teploměr v konečníku asi 1 minutu (počkejte, až znak „°C“ přestane blikat a vypne se zvukový signál). Upozornění! Pokud, byť jen jednou, použijete tuto metodu měření, nepoužívejte teploměr z hygienických důvodů k měření v ústech.

 1. Odečtěte tělesnou teplotu: Po uplynutí doby měření přestane blikat znak „°C“ a ozve se zvukový signál. Pokud je změřená teplota vyšší než 37,5°C uslyšíte 2x hlasitější signál. Přečtěte naměřenou teplotu na číselníku.
 2. Vypněte teploměr - stiskněte tlačítko umístěné vedle číselníku. Pokud zapomenete teploměr vypnout, po 10 minutách se vypne automaticky. Upozornění! Nenechávejte dítě při měření teploty bez dozoru dospělé osoby. Teploměr není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Teploměr nerozebírejte, nesundávejte kryt baterie, neohýbejte nadměrně konec teploměru. Při měření teploty v ústech nekousejte konec teploměru. Nenechávejte teploměr na slunci, poblíž tepelného zdroje ani v místě, kde by se mohl poškodit. Udržujte v čistotě. Před a po každém použití umyjte teploměr šetrným mycím přípravkem v teplé vodě. Neponořujte do vody část teploměru s digitálním číselníkem. Můžete ho také přetřít žínkou namočenou do 70% alkoholu. Před umístěním do plastového pouzdra se přesvědčte, že je teploměr suchý.

Výměna baterie

Pokud se končí životnost baterie, objeví se na číselníku znak  . Otevřete kryt baterie (viz obr. 2a), vyjměte použitou baterii a s pomocí pinzety (viz obr. 2b) vložte novou. Přesvědčte se, že je baterie správně vložená, tzn. + nahoru. Zavřete kryt baterie. Baterii nedobíjejte. Nenechávejte baterii poblíž ohně, může explodovat.

Správná likvidace výrobku (použité elektrické nebo elektronické zdroje)

Označení na výrobku nebo v dokumentaci znamená, že po ukončení životnosti se výrobek nesmí likvidovat společně s jiným domovním odpadem. Z důvodu ochrany životního prostředí a ochrany zdraví lidí oddělte výrobek od ostatních typů odpadů a recyklujte je zodpovědně k podpoře opětovného využití materiálních zdrojů. Informace o místu a způsobu správné likvidace a recyklace výrobku získáte u prodejce nebo na místě odboru životního prostředí.

Informace o produktu

Výrobce: Canpol babies
Značka: CANPOL BABIES
Produktová řada: CANPOL BABIES pro maminky
Kód výrobku: 444383
Kód EAN: 5903407091044
Držitel rozhodnutí: Canpol babies

Recenze

Recenze CANPOL BABIES Digitální teploměr s ohebným koncem

Diskuze

Diskuze CANPOL BABIES Digitální teploměr s ohebným koncem

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám