Oblíbené položky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dudlíky, šidítka » Dudlíky pro děti 18 - 36 měsíců

CANPOL BABIES Dudlík silikonový symetrický BUNNY&COMPANY 18+m modrý

Kód výrobku: 444566

Silikonový dudlík z kolekce BUNNY&COMPANY s ve tmě svítícím úchytem je určen pro děti ve věku       18+ měsíců.

Více informací

Běžná cena: 65 Kč
59
Ušetříte: 9 % (6 Kč)

Skladem už jen 1 - 2 kusy

V úterý 23. 4. odešleme, u vás ve středu 24. 4.

V úterý 23. 4. odešleme, u vás ve středu 24. 4.

Doprava až domů už od 29 Kč, nad 1500 Kč zdarma

Přidejte ještě


Načítám
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace CANPOL BABIES Dudlík silikonový symetrický BUNNY&COMPANY 18+m modrý

Silikonový dudlík z kolekce BUNNY&COMPANY s ve tmě svítícím úchytem je určen pro děti ve věku       18+ měsíců.

Informace o produktu

Výrobce: Canpol Babies
Značka: CANPOL BABIES
Kód výrobku: 444566
Kód EAN: 5901691811836
Držitel rozhodnutí: Canpol Babies
  • silikonový "cumlík" - je vyroben z průhledného silikonu, který je bez chuti a zápachu.
  • ventilační otvory - ve vnější části dudlíku umožňují lepší cirkulaci vzduchu a zabraňují hromadění slin - čímž snižují riziko podráždění jemné dětské pokožky v okolí úst.
  • ve tmě svítící vnější úchytový kroužek -  usnadňuje uchopení dudlíku. Na vnější úchytový kroužek se připevňuje většina typů řetízků (klipů) na dudlík. U tohoto dudlíku vnější úchytový kroužek po předchozím nasvícení ve tmě svítí.
  • vyroben z kvalitních a bezpečných materiálůNeobsahuje BPA (tj. škodlivý bisphenol A).

PŘI POUŽÍVÁNÍ DUDLÍKU:

  • Dudlík udržujte a uchovávejte vždy v čistotě, v době kdy není používán jej uschovejte v pouzdře (krabičce/obalu) na dudlík. V pouzdře je dudlík chráněn před možným ušpiněným či poškozením, používáním pozdra snižujete riziko "založení" či ztráty dudlíku. Navíc většinu pouzder na dudlík lze připevnit na kočárek/tašku, budete tak mít dudlík "při ruce", což je velmi praktické.
  • Z hygienických důvodů doporučujeme dudlík měnit vždy po 1-2 měsících používání (i přesto, že dudlík nejeví žádné známky poškození).
  • Dudlík pravidelně kontrolujte - jeví-li jakékoliv známky poškození, již jej dále nepoužívejte a vyměňte za nový!
  • Vždy používejte dudlík určený věkové skupině (věku) Vašeho dítěte! Velikost sosáčku dudlíku se s věkovou skupinou, které je dudlík určen, mění. Tj. dudlíky pro starší děti mají větší "cumlík". Používání nevhodné velikosti dudlíku by mohlo vést k deformaci ústní dutiny a zubů Vašeho dítěte.

Důležité! Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! 
Nikdy nepřipevňujte šidítko na různé šňůrky, tkaničky či stužky oděvu. Dítě se může zadusit. Používejte pouze řetízek na šidítko. Nenechávejte šidítko na přímém slunečním světle ani v blízkosti tepelného zdroje - mohou způsobit oslabení gumičky šidítka. Sejmutý kryt uchovávejte mimo dosah dítěte - předejdete možnému zadušení. Nikdy nenamáčejte šidítko do cukru, medu ani jiných sladkých substancí, nevkládejte šidítko do svých úst - vystavujete dítě nebezpečí vzniku vady zubní skloviny a jiných nemocí ústní dutiny. Pokud šidítko zapadne dítěti do úst, nepropadejte panice - šidítko je konstruováno tak, že ho dítě nemůže spolknout a vy ho v takových případech můžete bezpečně vyjmout. Šidítko vyjímejte co možná nejopatrněji. Nenechávejte dítě s šidítkem bez dozoru dospělé osoby. Nepodávejte šidítko kojeným dětem. Šidítko použijte pouze v případě, kdy dítě vykazuje známky takové potřeby (cucá si prstíky, apod,). Informace o výrobku uchovejte pro případné pozdější použití. Číslo série je uvedeno na obalu.

Silikonové šidítko odpovídá požadavkům: 
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků, EN 1400 - 1 Výrobky pro péči o dítě - Šidítka pro kojence a malé děti - Část 1: Všeobecné bezpečnostní požadavky a informace o výrobku, EN 1400 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Šidítka pro kojence a malé děti - Část 2: Mechanické požadavky a zkoušky, EN 1400 - 3 Výrobky pro péči o dítě - Šidítka pro kojence a malé děti - Část 3: Chemické požadavky a zkoušky.

Recenze

Recenze CANPOL BABIES Dudlík silikonový symetrický BUNNY&COMPANY 18+m modrý

Diskuze

Diskuze CANPOL BABIES Dudlík silikonový symetrický BUNNY&COMPANY 18+m modrý

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám