Ty nejlepší dárky pro zdraví a krásu a spoustu odměn za vánoční nákupy.

Oblíbené položky
Vybrat odměnu

Úvodní strana » Děti a maminky » Dudlíky, šidítka » Dudlíky pro děti 0 - 6 měsíců

CANPOL BABIES Dudlík silikonový symetrický BUNNY&COMPANY 0-6m tyrkysový

Kód výrobku: 444561

Silikonový dudlík z kolekce BUNNY&COMPANY s ve tmě svítícím úchytem je určen pro děti ve věku 0-6 měsíců.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

Podrobné informace

Podrobné informace CANPOL BABIES Dudlík silikonový symetrický BUNNY&COMPANY 0-6m tyrkysový

Silikonový dudlík z kolekce BUNNY&COMPANY s ve tmě svítícím úchytem je určen pro děti ve věku 0-6 měsíců.

  • silikonový "cumlík" - je vyroben z průhledného silikonu, který je bez chuti a zápachu.
  • ventilační otvory - ve vnější části dudlíku umožňují lepší cirkulaci vzduchu a zabraňují hromadění slin - čímž snižují riziko podráždění jemné dětské pokožky v okolí úst.
  • ve tmě svítící vnější úchytový kroužek -  usnadňuje uchopení dudlíku. Na vnější úchytový kroužek se připevňuje většina typů řetízků (klipů) na dudlík. U tohoto dudlíku vnější úchytový kroužek po předchozím nasvícení ve tmě svítí.
  • vyroben z kvalitních a bezpečných materiálůNeobsahuje BPA (tj. škodlivý bisphenol A).

PŘI POUŽÍVÁNÍ DUDLÍKU:

  • Dudlík udržujte a uchovávejte vždy v čistotě, v době kdy není používán jej uschovejte v pouzdře (krabičce/obalu) na dudlík. V pouzdře je dudlík chráněn před možným ušpiněným či poškozením, používáním pozdra snižujete riziko "založení" či ztráty dudlíku. Navíc většinu pouzder na dudlík lze připevnit na kočárek/tašku, budete tak mít dudlík "při ruce", což je velmi praktické.
  • Z hygienických důvodů doporučujeme dudlík měnit vždy po 1-2 měsících používání (i přesto, že dudlík nejeví žádné známky poškození).
  • Dudlík pravidelně kontrolujte - jeví-li jakékoliv známky poškození, již jej dále nepoužívejte a vyměňte za nový!
  • Vždy používejte dudlík určený věkové skupině (věku) Vašeho dítěte! Velikost sosáčku dudlíku se s věkovou skupinou, které je dudlík určen, mění. Tj. dudlíky pro starší děti mají větší "cumlík". Používání nevhodné velikosti dudlíku by mohlo vést k deformaci ústní dutiny a zubů Vašeho dítěte.

Důležité! Pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte! 
Nikdy nepřipevňujte šidítko na různé šňůrky, tkaničky či stužky oděvu. Dítě se může zadusit. Používejte pouze řetízek na šidítko. Nenechávejte šidítko na přímém slunečním světle ani v blízkosti tepelného zdroje - mohou způsobit oslabení gumičky šidítka. Sejmutý kryt uchovávejte mimo dosah dítěte - předejdete možnému zadušení. Nikdy nenamáčejte šidítko do cukru, medu ani jiných sladkých substancí, nevkládejte šidítko do svých úst - vystavujete dítě nebezpečí vzniku vady zubní skloviny a jiných nemocí ústní dutiny. Pokud šidítko zapadne dítěti do úst, nepropadejte panice - šidítko je konstruováno tak, že ho dítě nemůže spolknout a vy ho v takových případech můžete bezpečně vyjmout. Šidítko vyjímejte co možná nejopatrněji. Nenechávejte dítě s šidítkem bez dozoru dospělé osoby. Nepodávejte šidítko kojeným dětem. Šidítko použijte pouze v případě, kdy dítě vykazuje známky takové potřeby (cucá si prstíky, apod,). Informace o výrobku uchovejte pro případné pozdější použití. Číslo série je uvedeno na obalu.

Silikonové šidítko odpovídá požadavkům: 
Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků, EN 1400 - 1 Výrobky pro péči o dítě - Šidítka pro kojence a malé děti - Část 1: Všeobecné bezpečnostní požadavky a informace o výrobku, EN 1400 – 2 Výrobky pro péči o dítě - Šidítka pro kojence a malé děti - Část 2: Mechanické požadavky a zkoušky, EN 1400 - 3 Výrobky pro péči o dítě - Šidítka pro kojence a malé děti - Část 3: Chemické požadavky a zkoušky.

Informace o produktu

Výrobce: Canpol babies
Značka: CANPOL BABIES
Kód výrobku: 444561
Kód EAN: 5901691811706
Držitel rozhodnutí: Canpol babies

Recenze

Recenze CANPOL BABIES Dudlík silikonový symetrický BUNNY&COMPANY 0-6m tyrkysový

Diskuze

Diskuze CANPOL BABIES Dudlík silikonový symetrický BUNNY&COMPANY 0-6m tyrkysový

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám