Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Dětská kosmetika, hygiena » Dětské pěny a potřeby do koupele

CANNADERM Robátko dětské mýdlo 100 g - diskuze

Kód výrobku: 23175

60 % 2 recenze

Dětské, dermatologicky šetrné, hydratační mýdlo.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze (2)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - CANNADERM Robátko dětské mýdlo 100 g

Dětské, dermatologicky šetrné, hydratační mýdlo.

Informace o produktu

Výrobce: CANNABIS PHARMA-DERM, S.R.O.
Značka: CANNADERM
Kód výrobku: 23175
Kód EAN: 8594054233054
Držitel rozhodnutí: CANNABIS PHARMA-DERM, S.R.O.

Robátko dětské mýdlo s vůní Kiwi obsahuje cenné konopné vitageny, které mají blahodárné a pozitivní účinky na dětskou pokožku. Má příznivý vliv na vodní režim dětské kůže, čímž je zabezpečena její vláčnost. Napomáhá tvorbě přirozené ochranné vrstvy a tím je předurčeno k šetrnému umývání.

 

Nejčastější dotazy

 

V čem spočívá základ Vaší kosmetiky a jaké jsou účinné látky ?
Naše společnost se vydala na složitou cestu konopí jako první v České republice. Uvedli jsme na trh konopné preparáty, které nemají kouzlo vyléčit vše a hned, rovněž i proto, že se jedná o Cannabis, ale uvedli jsme preparáty z konopí u kterých je nutné si uvědomit, že účinky se dostaví při pravidelné a řádné aplikaci. Někomu konopí přinese okamžitou úlevu, někdo si musí chvíli počkat a jak to už bývá, najdou se i jedinci, kteří budou nespokojeni. Jednotlivé receptury kosmetiky CANNADERM jsou postaveny na základním přirozeném principu hydratace v lidské kůži. Přirozený hydratační systém lidské kůže je založen na přírodní zákonitosti emulzní soustavy voda a olej, kde tuková část je složena z volných mastných nasycených a nenasycených kyselin, jejich esterů s glycerinem, které působí jako kožní emulgátory vedle ceramidů. To je základ kožního filmu, jehož obnova je největším přáním a snem každého dermatologa pro zdravou a hydratovanou kůži. CANNADERM tedy obsahuje jako základ konopí v podobě cenného oleje, který je hlavní účinnou látkou. Konopí obsahuje vysoký, pro lidský organismus nezbytný a dokonalý poměr vitagenů /nenasycených mastných kyselin/ a jeho zastoupení v derma-preparátech CANNADERM je vyšší než 25%.

Obsahuje kosmetika omamné a návykové látky?
Konopné semínko neobsahuje mnoho diskutovanou skupinu cannabinoidů, ve které je obsažen jediný omamný ve zkratce uvedený THC. Kosmetika CANNADERM obsahuje výhradně látky získávané z konopného semene. Návykové účinky jsou zaznamenány pouze ve smyslu uživatelsky příjemné a šetrné kosmetiky. Dlouhodobé používání je pro dětskou i zralou pokožku přínosem a pro uživatele odměnou v péči o zdravý a krásný vzhled. Všechny naše preparáty jsou dermatologicky testovány na l. lékařské fakultě University Karlovy v Praze výhradně na lidech.

Můžu kosmetiku používat i když nemám problém? A je časově omezena?
Vzhledem k tomu, že je speciální kosmetika z konopí CANNADERM primárně určena pro osoby trpící projevy atopie, lupénky, suché, citlivé, podrážděné apod. pokožky je její využití u bezproblémového typu žádoucí pro udržení zdravého a bezproblémového stavu. Např. preparáty Regenerace krém , Robátko krém, Robátko olej, mýdla, pěny apod. Cannaderm doplňuje nepostradatelné a cenné látky a vytváří tak zvýšenou odolnost pokožky proti nepřátelskému a neviditelnému světu virů a bakterií působícího v našem životním prostředí.

V čem spočívá účinnost?
Vitageny, neboli nenasycené mastné kyseliny, které konopná bylina obsahuje jako jediná v rostlinné říši ve vysokém a dokonalém poměru jsou nezbytné pro správnou funkci pokožky. Člověk je plně odkázán na přísun těchto látek z přírody, jelikož si je jeho organismus neumí sám vytvořit. Preparáty CANNADERM pokožku či její afekce neléčí, ale optimalizují přirozený regenerační cyklus kožní buňky, který je narušen. Vytvářejí pro kožní buňku mezibuněčné bezkonfliktní prostředí a zároveň doplňují chybějící a potřebné látky. U všeho živého platí zásada : harmonické životní prostředí – bezkonfliktní prostředí. Kožní buňka je naprogramovaná ke své obnově a její životní délka je 28 dní.. Pokud se poškozené, narušené, citlivé kožní buňce vytvoří optimální životní prostředí bude o tomto informovat i následnou generaci a dojde tím k žádanému zdravému stavu a přirozeně krásnému vzhledu.

Obsahuje Vaše kosmetika pro tělo nepřirozené substance?
Kosmetika CANNADERM ve svém základu obsahuje pro člověka již zmíněný přirozený emulzní systém. Olej konopný, specielně upravenou vodu a přínosné doprovodné látky. Zásadně nepoužíváme pro tělo nepřirozené substance jako jsou ropné látky v podobě parafínu nebo vazelíny, které vytvářejí kožní okluzi, zabraňují volnému dýchání a vylučování toxinů. Konzervace našich preparátů spočívá ve výtažcích z grepových jader, potravinářském Benzoanu sodném v zcela bezpečné koncentraci pro pokožku a konopného terpenu. V současné době vyvíjíme zcela přírodní konzervační systém na principu využití zákonitostí naší přírody.

Recenze (2)

Recenze produktu CANNADERM Robátko dětské mýdlo 100 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

60 %

60 %

Dobře myje, ale nevýhoda balení v kelímku, vyklopit se nedá.

Diskuze

Diskuze k produktu CANNADERM Robátko dětské mýdlo 100 g

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Kamila V.

60 % 01/11/2012

Více
 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám