Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Cannaderm Robátko dětské mýdlo 100 g

60
2
starstarstarstarstar  60 %
Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Cannaderm Robátko dětské mýdlo 100 g
Dětské, dermatologicky šetrné, hydratační mýdlo. Více informací
Kód výrobku: 23175
Cena s DPH: 96 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Cannaderm Robátko dětské mýdlo 100 g

Produkt nebyl testovaný na zvířatech. 

Robátko dětské mýdlo s vůní Kiwi obsahuje cenné konopné vitageny, které mají blahodárné a pozitivní účinky na dětskou pokožku. Má příznivý vliv na vodní režim dětské kůže, čímž je zabezpečena její vláčnost. Napomáhá tvorbě přirozené ochranné vrstvy a tím je předurčeno k šetrnému umývání.

Nejčastější dotazy

V čem spočívá základ Vaší kosmetiky a jaké jsou účinné látky ?
Naše společnost se vydala na složitou cestu konopí jako první v České republice. Uvedli jsme na trh konopné preparáty, které nemají kouzlo vyléčit vše a hned, rovněž i proto, že se jedná o Cannabis, ale uvedli jsme preparáty z konopí u kterých je nutné si uvědomit, že účinky se dostaví při pravidelné a řádné aplikaci. Někomu konopí přinese okamžitou úlevu, někdo si musí chvíli počkat a jak to už bývá, najdou se i jedinci, kteří budou nespokojeni. Jednotlivé receptury kosmetiky CANNADERM jsou postaveny na základním přirozeném principu hydratace v lidské kůži. Přirozený hydratační systém lidské kůže je založen na přírodní zákonitosti emulzní soustavy voda a olej, kde tuková část je složena z volných mastných nasycených a nenasycených kyselin, jejich esterů s glycerinem, které působí jako kožní emulgátory vedle ceramidů. To je základ kožního filmu, jehož obnova je největším přáním a snem každého dermatologa pro zdravou a hydratovanou kůži. CANNADERM tedy obsahuje jako základ konopí v podobě cenného oleje, který je hlavní účinnou látkou. Konopí obsahuje vysoký, pro lidský organismus nezbytný a dokonalý poměr vitagenů /nenasycených mastných kyselin/ a jeho zastoupení v derma-preparátech CANNADERM je vyšší než 25%.

Obsahuje kosmetika omamné a návykové látky?
Konopné semínko neobsahuje mnoho diskutovanou skupinu cannabinoidů, ve které je obsažen jediný omamný ve zkratce uvedený THC. Kosmetika CANNADERM obsahuje výhradně látky získávané z konopného semene. Návykové účinky jsou zaznamenány pouze ve smyslu uživatelsky příjemné a šetrné kosmetiky. Dlouhodobé používání je pro dětskou i zralou pokožku přínosem a pro uživatele odměnou v péči o zdravý a krásný vzhled. Všechny naše preparáty jsou dermatologicky testovány na l. lékařské fakultě University Karlovy v Praze výhradně na lidech.

Můžu kosmetiku používat i když nemám problém? A je časově omezena?
Vzhledem k tomu, že je speciální kosmetika z konopí CANNADERM primárně určena pro osoby trpící projevy atopie, lupénky, suché, citlivé, podrážděné apod. pokožky je její využití u bezproblémového typu žádoucí pro udržení zdravého a bezproblémového stavu. Např. preparáty Regenerace krém , Robátko krém, Robátko olej, mýdla, pěny apod. Cannaderm doplňuje nepostradatelné a cenné látky a vytváří tak zvýšenou odolnost pokožky proti nepřátelskému a neviditelnému světu virů a bakterií působícího v našem životním prostředí.

V čem spočívá účinnost?
Vitageny, neboli nenasycené mastné kyseliny, které konopná bylina obsahuje jako jediná v rostlinné říši ve vysokém a dokonalém poměru jsou nezbytné pro správnou funkci pokožky. Člověk je plně odkázán na přísun těchto látek z přírody, jelikož si je jeho organismus neumí sám vytvořit. Preparáty CANNADERM pokožku či její afekce neléčí, ale optimalizují přirozený regenerační cyklus kožní buňky, který je narušen. Vytvářejí pro kožní buňku mezibuněčné bezkonfliktní prostředí a zároveň doplňují chybějící a potřebné látky. U všeho živého platí zásada : harmonické životní prostředí – bezkonfliktní prostředí. Kožní buňka je naprogramovaná ke své obnově a její životní délka je 28 dní.. Pokud se poškozené, narušené, citlivé kožní buňce vytvoří optimální životní prostředí bude o tomto informovat i následnou generaci a dojde tím k žádanému zdravému stavu a přirozeně krásnému vzhledu.

Obsahuje Vaše kosmetika pro tělo nepřirozené substance?
Kosmetika CANNADERM ve svém základu obsahuje pro člověka již zmíněný přirozený emulzní systém. Olej konopný, specielně upravenou vodu a přínosné doprovodné látky. Zásadně nepoužíváme pro tělo nepřirozené substance jako jsou ropné látky v podobě parafínu nebo vazelíny, které vytvářejí kožní okluzi, zabraňují volnému dýchání a vylučování toxinů. Konzervace našich preparátů spočívá ve výtažcích z grepových jader, potravinářském Benzoanu sodném v zcela bezpečné koncentraci pro pokožku a konopného terpenu. V současné době vyvíjíme zcela přírodní konzervační systém na principu využití zákonitostí naší přírody.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz