Podrobné informace

HERBADEN Spa Kosodřevina nepěnivá bylinná koupel 200ml - nepěnivá bylinná přísada do vířivek a perličkových koupelí. Je vyrobena z extraktu 6 léčivých rostlin a přídavku silice kosodřeviny. Koupel obsahuje 85% bylinného extraktu s přidáním soli z Mrtvého moře.

Informace o produktu

Výrobce: Herbadent s.r.o.
Kód výrobku: 100376
Kód EAN: 8594021370126
Držitel rozhodnutí: Herbadent s.r.o.

HERBADEN Spa Kosodřevina nepěnivá bylinná koupel 200ml
Relaxační bylinná koupel obsahuje min. 85% extraktu s přídavkem soli z Mrtvého moře. Bylinná koupel je určena do vířivek, perličkových a statických koupelí. Využívá léčebných vlastností léčivých rostlin, v balneologii velmi známých. Je používána a doporučována lékaři mnoha pohybových lázní.Je vyrobena z extraktu těchto léčivých rostlin : vrbová kůra, levandule, heřmánek, šištice chmelová, kopřiva a máta s přídavkem silice kosodřeviny, která koupeli dává charakteristickou vůni jehličí, vhodnou pro celkovou relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Bylinný extrakt se vyrábí ve farmaceutické kvalitě za studena po dobu 6 týdnů.

Recenze (2)

Recenze produktu HERBASPA nepěnivá bylinná koupel kosodřevina 200 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (0)

100 %

Ze dne otevřených dveří v Herbadentu jsem měla vzorek, teď používám pravidelně při bolestech svalů, také můj spotující syn.

  • Úleva zmožených svalů ze sportu.
  • Malé balení = častá objednávka.

(1) (1)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu HERBASPA nepěnivá bylinná koupel kosodřevina 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze