Podrobné informace

Přípravek se užívá k léčbě organismu při chřipce a infekcích horních dýchacích cest, zvýšené tělesné a duševní námaze a při zotavování organismu.

Informace o produktu

Výrobce: ZENTIVA A.S.
Značka: SLOVAKOFARMA
Kód výrobku: 11956
Kód EAN: 8584005131300
Kód SÚKL: 44782
Držitel rozhodnutí: ZENTIVA A.S.

Přípravek se užívá k léčbě organismu při chřipce a infekcích horních dýchacích cest, zvýšené tělesné a duševní námaze a při zotavování organismu.

Účinné látky
Calciiglubionas
Acidum ascorbicum
Calcii carbonas

Užití
Vápník je důležitý pro normální funkci nervového, sval. a kostního systému Význam, úlohu při zabezpečení normální Činnosti srdce, ledvin.

Dávkování
Užívají se l-3tablety denně.

Příznaky
Ochrana pří chřipce a inf. h.dýchacích cest, zvýš.tělesné a duš. námaze, pfizotav.organismu, u dětí v období růstu, v těhotenství a při kojení.

Prevence
Přípravek se užívá při léčbě a ochraně organismu při chňpce a infekcích h. dých. cest, zvýšené těles.a duševní námaze, při zotavování se.

Kontraindikace
Přípravek se nesmi užívat při známé přecitl. na některou z jeho složek, při výskytu močových kamenů, při nedost, činnosti ledvin.

Vedlejší příznaky
Přípravek je velmi dobře snášenajen výjimečně se vyskytne nevolnost, pocit tepla, dušnost (nebo pocit dušnosti).

Fakta
Účinky přípravku Calcium C neo a jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Přípravek zvyšuje účinek léků používaných v léčbě srdečních obtíži (digřtalisové preparáty) zpomaluje vstřebávání tetracyklinu.

Poznámka
Přípravek neužívejte déle než 10 dní. Jestliže se do 7 dnů příznaky onemocnění nezlepši, případně se zhorší, navštivte svého ošetřujícího lékaře.


Oznámit nežádoucí účinky

Recenze (1)

Recenze produktu CALCIUM C NEO-SLOVAKOFARMA 12 Šumivé tablety

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu CALCIUM C NEO-SLOVAKOFARMA 12 Šumivé tablety

Přidat nový příspěvek do diskuze