Podrobné informace

Zelený čaj s lesními plody a Echinaceou, posiluje obranyschopnost.

Informace o produktu

Výrobce: SETARIA
Kód výrobku: 2926
Kód EAN: 8594030660072
Držitel rozhodnutí: SETARIA

LESNÍ čaj je originální čajová směs zeleného čaje Sencha a sušených lesních plodů – brusinek, bezinek, malin a květu třapatky nachové – oblíbené rostliny Echinacea purpurea.

Zelený čaj se nezpracovává fermentací a díky tomu zůstávají zachovány některé prospěšné látky – vitamín C, karoten a minerální látky.

Příprava zeleného čaje je odlišná od přípravy čaje černého – má se přelít vodou horkou 60-70 °C a luhuje se obvykle také kratší dobu.

Zelený čaj má při pravidelné konzumaci blahodárné účinky na lidský organismus díky komplexu minerálních látek a povzbuzujícím účinkům na centrální nervovou soustavu. Echinacea je schopna aktivovat a posilovat imunitní systém. Čaj je proto vhodné pít po celý rok a zvláště v období chřipek a nachlazení. Příznivé účinky zeleného čaje a Echinacei mohou pomoci při alergiích a projevech nejrůznějších poruch zdraví.

Složení: zelený čaj Sencha, sušený plod brusinky, bezinky, maliny, květ třapatky nachové (Echinacea purpurea), aroma. Obsahuje 3 % květu Echinacea purpurea

Příprava: Vodou o teplotě asi 70 °C zalijte čaj v poměru jedna čajová lžička na šálek. Doba luhování 2-4 minuty. Čaj přeceďte a dle chuti oslaďte cukrem, medem nebo umělým sladidlem.

Hmotnost balení: 40

Recenze (1)

Recenze produktu Čaj lesní zelený s Echinaceou 40g SETARIA

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Velice chutný - doporučuji!

Diskuze

Diskuze k produktu Čaj lesní zelený s Echinaceou 40g SETARIA

Přidat nový příspěvek do diskuze