Podrobné informace

Vysoký obsah kofeinu, vitamin C. Osvěžující a povzbuzující nápoj.

Informace o produktu

Výrobce: SETARIA
Kód výrobku: 1902
Kód EAN: 8594030660027
Držitel rozhodnutí: SETARIA

Vysoký obsah kofeinu, vitamín C (Ilex paraguayensis = cesmína paraguayská) Osvěžující a povzbuzující nápoj.

JERBAMATÉ je populární nápoj u obyvatelstva Jižní Ameriky. Má vysoký obsah kofeinu, a proto je s oblibou popíjeno jako silný povzbuzující prostředek. V našich podmínkách je plnohodnotnou alternativou k černé kávě. Citlivější osoby ho mohou pít nejpozději v odpoledních hodinách, protože při pozdnějším užití by mohli mít potíže s usínáním.

Kofein obsažený v JERBAMATÉ v kombinaci s ostatními složkami, které se dostanou do nálevu, povzbuzuje výrazně dlouhodoběji než černá káva. Má pozitivní vliv na činnost mozku, přičemž práci srdce nezatěžuje. Kromě kofeinu obsahuje čaj množství různých aminokyselin, vitamíny B1, B2 a C. Dodá tělu také minerální látky jako železo, hořčík, mangan, vápník, fosfor. Působí močopudně, podporuje trávení a napomáhá odbourávat tukové vrstvy v těle. Řada lidí, kteří dodržují dietu, objevila v čaji účinný doplněk svého snažení.

Zkušenost přírodní medicíny dala poznatek, že v případě onemocnění rakovinou a zvláště rakovinou krve, je velmi účinné pít ve větším množství na železo bohatý JERBAMATÉ čaj a současně specificky protizánětlivě a na imunitu účinný LAPAČO čaj.

Složení: listy cesmíny paraguayské, vousatka citrónová

Příprava: v poměru jedna vrchovatá lžička lžička na 2 dcl vody zalejte čaj vroucí vodou. Nechte vyluhovat 5 minut, přeceďte. Nálev je možno ochutit dle libosti obvyklým způsobem.

Užití: Pro povzbuzení jeden šálek několikrát denně dle potřeby. Při akutním a chronickém onemocnění jako podpůrný prostředek alespoň 2 šálky denně po dobu nejméně 4 týdnů.

Upozornění: Obsahuje kofein! Nevhodné pro děti a osoby přecitlivělé na kofein.

Hmotnost balení: 40

Recenze

Recenze produktu Čaj Jerbamaté (lemon) 40g vysoký obs.kofeinu SETARIA

Diskuze

Diskuze k produktu Čaj Jerbamaté (lemon) 40g vysoký obs.kofeinu SETARIA

Přidat nový příspěvek do diskuze