Podrobné informace

Zelený čaj se ženšenem.

Informace o produktu

Výrobce: CLIPPER TEAS LTD
Značka: GINSENG
Kód výrobku: 103028
Kód EAN: 5021991999192
Držitel rozhodnutí: CLIPPER TEAS LTD

Účinky
Zelený čaj má skutečně mnoho vlastnosti prospěšných zdraví. Některé ze zajímavých výsledků ukazují na jeho roli v prevenci rakoviny. A to není všechno. Další závěry svědčí o tom, že čaj a zelený zvlášť - pomáhá zvýšit odolnost srdce vůči kardiovaskulárním nemocem, prodloužit délku života, detoxikovat tělo, posílit imunitu organizmu a také bránit vzniku zubního kazu.

Příprava
Čajový sáček zalijte čerstvě uvařenou (ne však vroucí) vodou a nechte vyluhovat 30 vteřin až 2 minuty, doporučujeme servírovat čerstvě připravený - bez mléka.

Čaj je vhodný nejen pro dodržování pitného režimu, ale svými účinky napomáhá regenerovat a posílit organismus.

Kontraindikace
Nedoporučujeme pít lidem s vysokým krevním tlakem.

Účinné látky
Zelený čaj
Sibiřský ženšen
Malinové aroma

ŽENŠEN
Účinné látky ženšenu – tzv. ginsenoidy, mají antioxidační účinky, podporují duševní i tělesnou výkonnost, krátkodobě zlepšují koncentraci. Pozitivně působí na pohlavní aktivitu, zvyšují chuť k jídlu, zlepšují trávení a střevní peristaltiku. Podílí se na posilování imunitních mechanismů, účastní se regulace glykémie. Výrazně ovlivňují oběhový systém - podporují srdeční činnost, snižují krevní tlak a hladinu LDL cholesterolu v krvi. Celkově napomáhají regeneraci tkání. Dalším prokázaným účinkem ženšenu je působení na CNS, kladně se projevující snížením stresu, únavy a zlepšením nálady.

Recenze

Recenze produktu Čaj Clipper green tea with Ginseng 20x2g

Diskuze

Diskuze k produktu Čaj Clipper green tea with Ginseng 20x2g

Přidat nový příspěvek do diskuze