Lékárna.cz
Hledat

BROMHEXIN 8 mg 25 tablet

Léčivý přípravek
BROMHEXIN 8 mg 25 tablet

Přípravek k léčení všech onemocnění dýchacích cest, s tvorbou hustého, vazkého hlenu. Ulehčuje vykašlávání. Určen dospělým a dětem od 6 let.

Více informací

Doporučené alternativní produkty

SINUPRET Kapky 100 ml

Léčivý přípravek

PROSPAN 700 mg sirup 100 ml

Léčivý přípravek

179 Kč 149 Kč -17 %

BROMHEXIN 8 mg 25 tablet

Používá se k uvolnění hlenu u akutních a chronických onemocnění průdušek a plic s úporným zahleněním. Bez porady s lékařem se tento přípravek užívá pro léčbu akutních onemocnění dýchacích cest, jako je akutní zánět průdušek. Na doporučení lékaře se tento přípravek užívá pro léčbu chronických onemocnění dýchacích cest, jako je chronický zánět průdušek. Bromhexin Berlin-Chemie je určen pro děti od 6 let, dospívající a dospělé. Pokud se do 4 až 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Léková forma

Žluté až zelenožluté, na obou stranách mírně vypouklé obalené tablety, uvnitř téměř bílé. k perorálnímu podání. 

Léčivá látka a její množství

Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum. Každá obalená tableta obsahuje bromhexini hydrochloridum 8 mg.

Jak užívat

Dospělí a dospívající starší 14 let 1-2 obalené tablety 3x denně (což odpovídá 24- 48 mg bromhexin-hydrochloridu denně). Děti a dospívající ve věku 6-14 let a pacienti s hmotností pod 50 kg 1 obalená tableta 3x denně (což odpovídá 24 mg bromhexin-hydrochloridu denně)

Při porušené funkci ledvin nebo závažných onemocněních jater by tento lék měl být užíván v delších intervalech nebo nižších dávkách. Prosím, zeptejte se na to svého lékaře.

Na co si dát pozor

Podání tohoto přípravku v těhotenství je možné pouze ve 2. a 3. trimestru, ale vždy by mělo být konzultováno s lékařem. Není vhodné pro kojící ženy.

Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

Neužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na blistru a na krabičce za „EXP“. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce. Uchovávejte při teplotě do 25 °C.

Obsah balení

Balení obsahuje 25 tablet. 

Nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.

Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48

100 41 Praha 10

webové stránky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

BROMHEXIN 8 mg 25 tablet

97 %
Hodnotilo: 6 zákazníků
5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Informace o produktu

Produktová řada:
Kód výrobku:
15773
Kód EAN:
4013054001103
Kód SÚKL:
ATC kód:
ATC název:
Bromhexin
Farmakoterapeutická skupina:
léčiva proti nachlazení a kašli | expektorancia, kromě kombinací s antitusiky | mukolytika | bromhexin
Cesta podání:
Perorální podání
Země původu:
Německo

Oznámit nežádoucí účinky

BROMHEXIN 8 mg 25 tablet

97 %
Hodnotilo: 6 zákazníků
5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
100 %
pomáhá
nic
100 %

tablety fungují skvěle, účinnost lety prověřená, doporučuji

80 %
100 %
dobrý
nic

dobrý

100 %
100 %

BROMHEXIN 8 mg 25 tablet

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Přidat nový příspěvek do diskuze

Další balení

BROMHEXIN 8 KM kapky 50 ml

Léčivý přípravek

Ke zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních dýchacích cest s…

Skladem

99 Kč

BROMHEXIN 8 KM kapky 20 ml

Léčivý přípravek

Bromhexin působí na zkapalňování a rozpouštění hlenu při onemocněních…

Skladem

74 Kč 66 Kč -11 %

Mohlo by vás zajímat

Do košíku
Do košíku
Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.