Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » B » BRISE

BRISE

 • BRISE svíčka 120 g skořice/jablko

  BRISE svíčka 120 g skořice/jablko

  Akce

  2 dny

  Parfémovaná svíčka s jemnou vůní ve skleněném obalu navodí atmosféru kouzla Vánoc. Vydrží až 30 hodin. Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Ujistěte se prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Používáte-li ozdobné doplňky svící, odstraňte je. Chraňte zapálené svíce před průvanem. Svíce je potřeba zapalovat v dostatečné vzdálenosti od ostatních zdrojů tepla, například televizorů. Při hoření je chraňte před přímými slunečními paprsky. Hřbitovní svíce nebo náplně jsou určeny k dlouhodobému vyhoření. Proto je používejte výhradně venku, nebo ve vhodné náhrobní lampě. Svíčky k venkovnímu použití zapalujte na nehořlavé podložce. Ujistěte se, zda je svíčka ve vzpřímeném stavu. Seznamte se vždy s instrukcemi danými návodem a dodržujte je. Před použitím odstraňte z výrobku všechny obaly. Votivní, čajové nebo ostatní svíčky stavějte zásadně na nehořlavou podložku. Nestavějte na televizor nebo jiné teplé plochy. Figurální svíčky jsou určeny k dekoračním účelům. Stavte je prosím na širokou podložku, protože svíčky s nepravidelným tvarem mohou kapat. Dohlédněte prosím, aby lampy dobře a samostatně stály. Nad plamenem musí být minimálně 6 cm místa. Používejte pouze čajové svíčky v hliníkových obalech. Zkraťte knot před zapálením nebo opětovným zapálením svíčky na cca 1 cm. Kouří-li svíčky, zhaste ji a zkraťte knot. Plovoucí svíčky používejte pouze ve vhodných vodou naplněných nádobách. Dohlédněte, aby do rozehřátého vosku nevpadly žádné cizí předměty. Nenechávejte vyhořet svíčku úplně až k podložce.

  116 Kč -21% 146 Kč

 • BRISE spray japonská zahrada/sv déšť 300ml

  BRISE spray japonská zahrada/sv déšť 300ml

  Akce

  2 dny

  Unikátní kombinace vůní jemných vodních květin a ovoce přináší klid do domova Pro rychlé a efektivní osvěžení. Návod pro použití: Před použitím protřepte. Držte nádobku ve svislé poloze směrem od těla a nástřikem do středu prostoru osvěžte prostředí místnosti. Nepoužívejte na tkaniny. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

  64 Kč -26% 86 Kč

 • BRISE DUO gel japonská zahrada 2x150g

  BRISE DUO gel japonská zahrada 2x150g

  Akce

  2 dny

  Tradiční osvěžovač vzduchu. Přináší svěžest do bytu na celé týdny. Varování Složení Vůně, 2-Bromo-2 Nitropropane-1,3-Diol, CI Pigment Yellow 1, CI Pigment Blue 15, Sodium Polyacrylate, Polyurethane Prepolymer

  86 Kč -26% 116 Kč

 • BRISE svíčka 120 g only love

  BRISE svíčka 120 g only love

  Akce

  2 dny

  Parfémovaná svíčka s jemnou vůní ve skleněném obalu navodí atmosféru kouzla vánoc. Vydrží až 30 hodin. Nikdy nenechávejte hořící svíčky bez dozoru! Nenechávejte hořící svíčku v dosahu dětí a domácích zvířat o samotě. Ujistěte se prosím, že vždy svíčky hoří ve vzdálenosti 10 cm od sebe a že nad svíčkami je dostatek prostoru na teplo, které vydává plamen. Ujistěte se prosím, že svíce jsou dostatečně vzdáleny od lehce zápalných předmětů. Používáte-li ozdobné doplňky svící, odstraňte je. Chraňte zapálené svíce před průvanem. Svíce je potřeba zapalovat v dostatečné vzdálenosti od ostatních zdrojů tepla, například televizorů. Při hoření je chraňte před přímými slunečními paprsky. Hřbitovní svíce nebo náplně jsou určeny k dlouhodobému vyhoření. Proto je používejte výhradně venku, nebo ve vhodné náhrobní lampě. Svíčky k venkovnímu použití zapalujte na nehořlavé podložce. Ujistěte se, zda je svíčka ve vzpřímeném stavu. Seznamte se vždy s instrukcemi danými návodem a dodržujte je. Před použitím odstraňte z výrobku všechny obaly. Votivní, čajové nebo ostatní svíčky stavějte zásadně na nehořlavou podložku. Nestavějte na televizor nebo jiné teplé plochy. Figurální svíčky jsou určeny k dekoračním účelům. Stavte je prosím na širokou podložku, protože svíčky s nepravidelným tvarem mohou kapat. Dohlédněte prosím, aby lampy dobře a samostatně stály. Nad plamenem musí být minimálně 6 cm místa. Používejte pouze čajové svíčky v hliníkových obalech. Zkraťte knot před zapálením nebo opětovným zapálením svíčky na cca 1 cm. Kouří-li svíčky, zhaste ji a zkraťte knot. Plovoucí svíčky používejte pouze ve vhodných vodou naplněných nádobách. Dohlédněte, aby do rozehřátého vosku nevpadly žádné cizí předměty. Nenechávejte vyhořet svíčku úplně až k podložce.

  116 Kč -24% 152 Kč

 • BRISE spray vůně čistoty 300ml

  BRISE spray vůně čistoty 300ml

  Akce

  2 dny

  Příjemná vůně prádla usušeného letním sluncem naplní vzduch svěží vůní čistoty. Pro rychlé a efektivní osvěžení. Návod pro použití: Před použitím protřepte. Držte nádobku ve svislé poloze směrem od těla a nástřikem do středu prostoru osvěžte prostředí místnosti. Nepoužívejte na tkaniny. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

  64 Kč -24% 84 Kč

 • Brise sence&spray Santalové dřevo náplň

  Brise sence&spray Santalové dřevo náplň

  Akce

  2 dny

  Santalové dřevo & Jasmín z Bali - náplň do automatického osvěžovače vzduchu se senzorem pohybu. Upozornění: Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Používejte podle návodu. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani po vyprázdnění nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty.

  122 Kč -26% 164 Kč

 • BRISE spray levandule 300ml

  BRISE spray levandule 300ml

  Akce

  2 dny

  Nechte provonět Váš domov vůní čerstvě natrhané levandule Pro rychlé a efektivní osvěžení. Návod pro použití: Před použitím protřepte. Držte nádobku ve svislé poloze směrem od těla a nástřikem do středu prostoru osvěžte prostředí místnosti. Nepoužívejte na tkaniny. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

  64 Kč -28% 89 Kč

 • BRISE sence&spray japonská zahr náplň

  BRISE sence&spray japonská zahr náplň

  Akce

  2 dny

  Díky zabudovanému senzoru je vůně uvolňována každých 30 minut ve chvíli, kdy je zaznamenán pohyb v místnosti. Když z místnosti odejdete, osvěžovač se automaticky vypne a znovu začne osvěžovat vzduch, až když se vrátíte. Vzduch můžete kdykoliv dodatečně osvěžit stisknutím tlačítka. Extra uvolnění vůně po stisku tlačítka./Senzor pohybu./ Osvěžuje vzduch, jen když to potřebujete.

  122 Kč -26% 164 Kč

 • Brise Sense&Spray Collection Santalové dřevo

  Brise Sense&Spray Collection Santalové dřevo

  Akce

  2 dny

  Do osvěžovače použijte originální náplně z kolekce Brise. 1. SENZOR POHYBU Senzor pohybu uvolní vůni každých 20 minut, jen když zaznamená váš pohyb. 2. KLIDOVÝ REŽIM V případě, že senzor nezaznamená váš pohyb, vypne se. Neplýtvá náplň, když nejste doma. 3. TLAČÍTKO PRO EXTRA OSVĚŽENÍ V případě potřeby stiskněte pro extra osvěžení. Obsahuje náplň a baterie.

  186 Kč -24% 246 Kč

 • BRISE sence&spray vůně čistoty náplň

  2 dny

  Díky zabudovanému senzoru je vůně uvolňována každých 30 minut ve chvíli, kdy je zaznamenán pohyb v místnosti. Když z místnosti odejdete, osvěžovač se automaticky vypne a znovu začne osvěžovat vzduch, až když se vrátíte. Vzduch můžete kdykoliv dodatečně osvěžit stisknutím tlačítka. Extra uvolnění vůně po stisku tlačítka./Senzor pohybu./ Osvěžuje vzduch, jen když to potřebujete.

  139 Kč -5% 146 Kč

 • BRISE gel konvalinka,150g

  BRISE gel konvalinka,150g

  Akce

  2 dny

  Brise Konvalinka gel je tradičním osvěžovačem vzduchu. Přináší svěžest do bytu na celé týdny. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: 1. při nadýchání - odveďte postiženého na čerstvý vzduch a vyhledejte lékařskou pomoc 2. při zasažení očí - okamžitě proplachujte proudem vody cca 10 min a při přetrvávajících potížích vyhledejte lékařskou pomoc 3. při styku s kůží - umyjte mýdlem a vodou 4. při požití - vypláchněte ústa vodou a napijte se vody a vyhledejte lékařskou pomoc.

  56 Kč -43% 98 Kč

 • Brise spray Santalové dřevo 300ml

  Brise spray Santalové dřevo 300ml

  Akce

  2 dny

  Unikátní vůně přináší klidnou a relaxační atmosféru do Vašeho domova Pro rychlé a efektivní osvěžení. Návod pro použití: Před použitím protřepte. Držte nádobku ve svislé poloze směrem od těla a nástřikem do středu prostoru osvěžte prostředí místnosti. Nepoužívejte na tkaniny. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

  64 Kč -35% 99 Kč

 • BRISE DUOPACK gel citrus 2x150g

  BRISE DUOPACK gel citrus 2x150g

  Akce

  2 dny

  Tradiční osvěžovač vzduchu. Přináší svěžest do bytu na celé týdny. Varování Složení Vůně, 2-Bromo-2 Nitropropane-1,3-Diol, CI Pigment Yellow 1, Sodium Polyacrylate, Polyurethane Prepolymer

  86 Kč -25% 114 Kč

 • BRISE gel japonská zahrada,150g

  BRISE gel japonská zahrada,150g

  Akce

  2 dny

  Brise Japonská zahrada gel je tradičním osvěžovačem vzduchu. Přináší svěžest do bytu na celé týdny. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: 1. při nadýchání - odveďte postiženého na čerstvý vzduch a vyhledejte lékařskou pomoc 2. při zasažení očí - okamžitě proplachujte proudem vody cca 10 min a při přetrvávajících potížích vyhledejte lékařskou pomoc 3. při styku s kůží - umyjte mýdlem a vodou 4. při požití - vypláchněte ústa vodou a napijte se vody a vyhledejte lékařskou pomoc.

  56 Kč -26% 76 Kč

 • BRISE sence&spray levandule náplň

  BRISE sence&spray levandule náplň

  Akce

  2 dny

  Upozornění: Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

  122 Kč -23% 159 Kč

 • BRISE gel levandule 150g

  BRISE gel levandule 150g

  Akce

  2 dny

  Brise Levandule gel je tradičním osvěžovačem vzduchu. Přináší svěžest do bytu na celé týdny. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: 1. při nadýchání - odveďte postiženého na čerstvý vzduch a vyhledejte lékařskou pomoc 2. při zasažení očí - okamžitě proplachujte proudem vody cca 10 min a při přetrvávajících potížích vyhledejte lékařskou pomoc 3. při styku s kůží - umyjte mýdlem a vodou 4. při požití - vypláchněte ústa vodou a napijte se vody a vyhledejte lékařskou pomoc.

  56 Kč -24% 74 Kč

 • Brise gel marine/osvěžovač vzduchu 150 g

  Brise gel marine/osvěžovač vzduchu 150 g

  Akce

  2 dny

  Brise Marine gel je tradičním osvěžovačem vzduchu. Přináší svěžest do bytu na celé týdny. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: 1. při nadýchání - odveďte postiženého na čerstvý vzduch a vyhledejte lékařskou pomoc 2. při zasažení očí - okamžitě proplachujte proudem vody cca 10 min a při přetrvávajících potížích vyhledejte lékařskou pomoc 3. při styku s kůží - umyjte mýdlem a vodou 4. při požití - vypláchněte ústa vodou a napijte se vody a vyhledejte lékařskou pomoc.

  56 Kč -29% 79 Kč

 • BRISE spray citrus květ 300ml

  BRISE spray citrus květ 300ml

  Akce

  2 dny

  Brise aerosol Citrus-osvěžovač vzduchu. Unikátní vůně citrusů přináší klidnou a relaxační atmosféru do vašeho domova. Pro rychlé a efektivní osvěžení. Návod pro použití: Před použitím protřepte. Držte nádobku ve svislé poloze směrem od těla a nástřikem do středu prostoru osvěžte prostředí místnosti. Nepoužívejte na tkaniny. Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.

  64 Kč -24% 84 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám