Moje srdcovky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Holení, depilace » Dámské holicí strojky » Depilátory, epilátory

BRAUN Silk-épil SensoSmart 5-890 Epilátor

Kód výrobku: 445093

Epilační sada pro začátečníky odstraňuje krátké chloupky, které vosk nedokáže zachytit a zajišťuje tak dlouhotrvající hladkou pokožku až 4 týdny.

Více informací

Běžná cena: 2 799 Kč
2 659 Kč
Ušetříte: 5 % (140 Kč)

Skladem už jen 1 - 2 kusy

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace BRAUN Silk-épil SensoSmart 5-890 Epilátor

Inovativní technologie SensoSmart je vhodná pro začátečníky, protože pomáhá při epilaci vyvinout správný tlak a odstraňuje ještě více chloupků jediným tahem. Tento epilátor je bezšňůrový a 100% voděodolný, takže ho lze použít ve vaně i ve sprše pro šetrné odstranění chloupků. S 5 kusy příslušenství, včetně masážních válečků, nástavce pro kontakt s pokožkou, holicí hlavice, zastřihovacího nástavce pro citlivé oblasti, například pro linii bikin, a pouzdra.

Vlastnosti

První chytrý epilátor na světě s technologií SensoSmart vám pomáhá při epilaci
Šetrný a jednoduchý na používání dokonce i pro začátečníky, až 4 týdny hladká pokožka
Bezšňůrový epilátor Wet & Dry, který lze pro šetrnou epilaci použít jak ve vaně, tak ve sprše
Masážní válečky šetrně stimulují pokožku a zmírňují nepříjemné pocity
5 kusů příslušenství, včetně holicí hlavice, zastřihovacího nástavce pro citlivé oblasti, nástavce pro kontakt s pokožkou a pouzdra

Bezpečnostní varování

Z hygienických důvodů tento přístroj nesdílejte s dalšími lidmi. Přístroj je vybaven speciálním síťovým přívodem s integrovaným bezpečnostním nízkonapěťovým síťovým adaptérem. Nevyměňujte ani nemanipulujte s žádnou z jeho částí. Jinak by mohlo dojít k úrazu elektrickým proudem. Více o technických údajích naleznete na potisku speciálního síťového přívodu. Používejte pouze speciální kabel dodávaný společně s přístrojem. Nese-li přístroj označení 492, lze jej používat s jakýmkoliv napájecím zdrojem Braun s kódem 492-XXXX. Tento přístroj je vhodný pro použití ve vaně nebo ve sprše. Z bezpečnostních důvodů může být používán pouze jako bezšňůrový. Děti starší 8 let a osoby se sníženou fyzickou pohyblivostí, schopností vnímání či mentálním zdravím a lidé bez zkušeností nebo odpovídajícího povědomí mohou tento přístroj používat pod dohledem nebo po obdržení pokynů k bezpečnému používání a seznámení se s možnými riziky. Přístroj není určen jako hračka pro děti. Děti bez dozoru a mladší 8 let nesmí provádět čištění a údržbu přístroje. Pokud je přístroj zapnutý, nesmí se nikdy dostat do kontaktu s vlasy na hlavě, řasami, stuhami do vlasů apod., aby se zabránilo nebezpečí úrazu a zablokování nebo poškození přístroje.

Informace o produktu

Výrobce: BRAUN
Značka: BRAUN
Produktová řada: BRAUN epilátory
Kód výrobku: 445093
Kód EAN: 4210201190363
Držitel rozhodnutí: BRAUN

Recenze

Recenze BRAUN Silk-épil SensoSmart 5-890 Epilátor

Diskuze

Diskuze BRAUN Silk-épil SensoSmart 5-890 Epilátor

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám