Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Allnature

BRAUN ORAL-B Interdentální kartáček ID 2025

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.

BRAUN ORAL-B Interdentální kartáček ID 2025
Braun Oral-B Intercelan je inovovaný přístroj na odstraňování plaku z mezizubních prostor. Protože vlákno přístroje Interclean odstraňuje bakterie,...Více informací
Kód výrobku: 75721
Cena s DPH: 1 759 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku BRAUN ORAL-B Interdentální kartáček ID 2025

Používání přístroje
Čištění mezizubních prostorů provádějte pře normálním čištěním zubů.
Abyste nástavec mohli nasadit v ústech na správné místo, používejte přístroj vždy před zrcadlem.
Protože vlákno přístroje Interclean odstraňuje bakterie, měli byste z hygienických důvodů vždy používat nový nástavec. Abyste zajistili správné osazení, je třeba nový nástavec vtisknout do pouzdra pevně až na doraz.

Funkce přepínače
Zap.: přepínač posuňte nahoru a podržte
VYp.: přepínač uvolněte

Před čištěním zkontrolujte, zda se vlákno vytáčí z nástavce a rotuje, jestliže posunete přepínač. Kontrolu proveďte občas i během čištění.

Aby se vlákno správně dostalo do mezizubních prostor, držte přístroj vodorovně, podobně jao kartáček na zuby a v úhlu 90°k zubům. Začněte od mezizubního prostoru mezi dvěma předními zuby.

Nástavec nejprve umístěte na mezizubní prostor a teprve potom zapněte přístroj. Přepínač pomalu posuňte až na doraz a podržte asi 2 až 3 sekundy.

Než přejdete k dalšímu místu, přístroj přepínačem vypněte.

Braun Oral-B Intercelan je inovovaný přístroj na odstraňování plaku z mezizubních prostor. Než jej poprvé použijete, pročtěte si pozorně návod.

Pozor
Občas zkontrolujte, zda není poškozený síťový přívod. Pokud ano, okamžitě vytáhněte vidlici síťového přívodu a nabíječku odneste do nejbližšího servisu firmy Braun. Tam Vám kompletní nabíjecí část vymění (v případě záruky bezplatně), protože tuto část z bezpečnostních důvodů nelze opravovat. Poškozená nebo vadná nabíjecí část nesmí být používána. Než budou tento přístroj používat děti, obraťte se nejprve na zubního lékaře.

Popis přístroje
Nástavec s rotujícím vláknem
Stimulátor dásní Flexi-Tip
Pouzdro
Posuvný přepínač
Nabíjecí rukojeť
Kontrolka nabíjení
Nabíjecí podstavec
Nabíjecí jednotka
Držák přístroje na zeď

Technické údaje
Nabíjecí jednotka: 200-240 V, střídavé napětí, 50-60 Hz, příkon 1 W, nabíjecí rukojeť: 1,2 V

Připojení a nabíjení
Tento výrobek je elektricky plné bezpečný. Můžete jej bez obav používat i ukládat v koupelně. Níže popsaný postup nabíjení/vybíjení by se měl opakovat každých 6 měsíců, aby se zachovala nabíjecí kapacita akumulátorové baterie.

Nabíjecí jednotku připojte k elektrické zásuvce. Nabíjecí rukojeť nasaďte na nabíjecí podstavec a před prvním použitím ji 16 hodin nabíjejte. Rozsvítí se zelená kontrolka. Během nabíjení se rukojeť může trochu zahřívat. To je normální a nijak to neovlivňuje chod přístroje. Plné nabití zajistí dobu provozu cca 25 minut.
Po 16-hodinovém nabíjení odpojte nabíjecí jednotku od sítě a denně používejte rukojeť, až se vybije (tj. do vybití akumulátoru).
Jestliže je rukojeť vybitá, můžete znovu připojit nabíjecí jednotku do elektrické zásuvky. Do plného dobití to bude trvat 16 hodin.
Při každodenním používání můžete nabíjecí rukojeť ponechávat v zapojené nabíjecí jednotce. Přebíjení není možné.

Čistěte si mezizubní prostory systematicky: nejprve mezi všemi zuby v horní dásni, potom mezi všemi zuby v dolní dásni.

Důležité:
Čištění mezizubních prostor může být trochu obtížnější, než klasické čištění zubů. Počítejte proto s tím, že bude trvat 2 až 3 týdny, než se v této technice zcela zdokonalíte. Jakmile zvládnete správné umístění nástavce na okraj dásně, měli byste jedno čištění mezizubních prostor dokázat provést s jedním až dvěma nástavci. Jestliže jste si dosud mezizubní prostory nečistili pravidelně, mohou Vám zpočátku při použití přístroje Interclean krvácet dásně. Krvácení by mělo po několika dnech přestat. Pokud by trvalo déle než dva týdny, měli byste vyhledat svého stomatologa.

Náhradní nástavce obdržíte ve specializovaném obchodě nebo v servisu firmy Braun.

Používání Flexi-Tip

Stimulátor Flexi-Tip byl vyvinut pro účely masáže dásní a stimulace mezizubních prostor. Flexi-Tip je možné rovněž používat pro problémové mezizubní prostory, pod můstky nebo kolem implantátů. Dále je vhodný pro taková místa, která jsou pro rotující vlákno nepřístupná a kde samotné čištění zubů nepostačí k dobrému vyčištění.

Flexi-Tip přiložte přímo k mezizubní prostoře. Na rozdíl od rotujícího vlákna může přístroj zůstat zapnutý, zatímco jím pohybujete podél okraje dásně.

Čištění
Vytáhněte použitý nástavec z pouzdra. Z hygienických důvodů nástavec se zabudovaným vláknem po použití vhoďte. Flexi-Tip můžete umýt pod tekoucí vodou.

Pouzdro umyjte pod tekoucí vodou.
Pro důkladné vyčištění můžete pouzdro také sejmout a krátce omýt kovovou stopku pod tekoucí vodou. Před nasazením celého nabíjecího držadla pečlivě osušte kovovou stopku a pouzdro a pak teprve nasaďte nabíjecí rukojeť na nabíjecí podstavec.

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz