Podrobné informace

Prevence vzniku strií.

Informace o produktu

Výrobce: MEDIMPORT S.R.O.
Značka: BONAL
Kód výrobku: 658
Kód EAN: 8594056730148
Držitel rozhodnutí: MEDIMPORT S.R.O.

Užití
Krém Bonal je určen k prevenci vzniku strií neboli pajizévek. Strie jsou trhlinky v kůži, které vznikají při nadměrném mechanickém zatěžování kůže - např. v těhotenství, pří náhlých změnách hmotnosti nebo objemu některých tělesných partií, u sportovců nebo u dětí v období rychlého růstu.

Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která podporuje proliferaci a aktivitu fibroblastů, což vede ke zvýšené tvorbě kolagenu a elastinu a podpoře regenerace pokožky. Další důležitou vlastností kyseliny hyaluronová je schopnost vázat vodu a zajistit tak hlubokou hydrataci kůže. Rezervoár vlhkosti ve spodních vrstvách kůže je pro její pružnost velmi podstatný. Urea váže vodu a hydratuje tak kůži.

Dávkování
V těhotenství nanášejte krém Bonal 1-2 x denně na ohrožené partie (břicho, boky, hýždě, prsa). Sportovci by měli začít s aplikací krému nejpozději 2 měsíce před plánovaným nárůstem svalové hmoty. Pokud přibíráte na váze a máte obavu ze vzniku strií, začněte s pravidelnou aplikaci krému ihned. Nanášení krému je vhodné spojit s 5 minutovou masáží, která zlepší překrvení kůže a podpoří vstřebávání účinné látky.

Účinné látky
Kyselina hyaluronová
Urea

Recenze

Recenze produktu Bonal crm.200g

Diskuze

Diskuze k produktu Bonal crm.200g

Přidat nový příspěvek do diskuze