Podrobné informace

Regenerující péče pro normální pokožku, typu olej ve vodě.

Informace o produktu

Výrobce: BODE s.r.o
Značka: BODE
Kód výrobku: 22835
Kód EAN: 4031678002023
Držitel rozhodnutí: BODE s.r.o

Vlastnosti přípravku

Baktolan® lotion pečuje o pokožku pomocí vybraných pečujících složek. Rychle se vstřebává aniž by zanechával obtěžující mastný film a díky tomu je vhodný pro péči o namáhané ruce a celé tělo.

  • zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce

  • pečuje rostlinným olejem a Panthenolem

  • udržuje pokožku jemnou a pružnou

  • příjemný svěží pocit na pokožce

Baktolan® lotion je vysoce kvalitní emulze olej ve vodě speciálně adaptovaná na pH hodnotu pokožky. V jeho složení je zvláštní pozornost kladena na velice dobrou snášenlivost s pokožkou. (směs bez parfemace IS 19) a rychlou vstřebatelnost. Vysoce kvalitní složka panthenol dosahuje zvláčnění pokožky, zajišťuje v ní obsah vlhkosti a podporuje regeneraci buněk.

Použití

Baktolan® lotion nesnižuje účinnost následně provedené dezinfekce přípravky Sterillium® a Baktosept® E.

Složení

Aqua, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Pentylene Glycol, Panthenol, Otyldodecanol, Ceteareth-12, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Cetyl Palmitate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Citrate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum.

Oblasti použití

Baktolan® lotion je používán jak na ruce, tak i pro jemnou péči o celé tělo. Baktolan® lotion je vhodný především ke každodenní péči o pacienty a pro personál s normální pokožkou.

.
  • ve všech oblastech nemocnice a zdravotnických zařízeních

  • při domácím úklidu s v úklidových firmách

  • v průmyslu a laboratořích

  • ve všech oblastech, kde je třeba aby se přípravek rychle se vstřebal aniž by zanechával obtěžující mastný film

Návod k použití a dávkování

Baktolan® lotion může být aplikován na ruce a tělo několikrát denně. Baktolan® lotion se lehce roztírá a díky tomu je rychle vstřebáván aniž by zanechával mastný film. Tato vlastnost je důležitá především při administrativní práci, práci v laboratoři, atd.

Pro hygienickou aplikaci by měl být Baktolan® lotion dávkován pomocí BODE Eurospenderu nebo dávkovací pumpičkou, které jsou k dispozici pro láhve 350 ml a 500 ml. Lahvičky o obsahu 100 ml umožňují okamžitou péči o ruce a tělo i v případě, že pravidelně střídáte různá pracoviště.

Recenze

Recenze produktu BODE Baktolan lotion 500ml reg.krém (973025)

Diskuze

Diskuze k produktu BODE Baktolan lotion 500ml reg.krém (973025)

Přidat nový příspěvek do diskuze