Podrobné informace

Plastové šidítko (dudlík) s úchytkou pro řetízek, kulatá latexová savička. Určen pro děti od nula měsíců.Dudlík s kulatou latexovou savičkou je vhodný k použití pro děti, které nemají rády tvrdší silikon

Informace o produktu

Výrobce: BOČEK
Značka: BOČEK
Kód výrobku: 109466
Kód EAN: 8590310998156
Držitel rozhodnutí: BOČEK

Použití
Dudlík s kulatou latexovou savičkou je vhodný k použití pro děti, které nemají rády tvrdší silikon.

Údržba
Dudlík i latexovou savičku je možné sterilizovat varem i ve sterilizátoru. Latexové šidítko před prvním použitím vyvařte nebo sterilizujte nejméně po dobu 5ti minut. Před každým použitím sterilizujte šidítko po dobu 2-3 minut. Před každým použitím zkontrolujte latexovou savičku, zda není prokousnutá nebo jinak poškozená. V případě poškození šidítko ihned vyhoďte a dítěti dejte šidítko nové.

Pozor - Nepoužívat při přecitlivělosti na latex.

Dudlík použijte jestliže:
Dítě špatně usíná, je neklidné, přitom je dostatečně nakrmené, přebalené, přesvědčili jste se, že mu není ani zima, ani horko. Pohlazení a krátké pochování nemá efekt, nabídnete-li dudlík a dítě se zklidní, nebojte se ho použít. Obdobně postupujte i v noci, je-li dítě neklidné. Je lépe použít ke zklidnění dudlík (pomůže-li, ale nikdy ho dítěti nevnucujte, když ho odmítá), než uspávat dítě jízdou v autě, drncáním kočárku přes žehlící prkno nebo pochodováním po bytě. Mohlo by se vám stát, že budete pochodovat či jezdit do rána. On totiž ten malý líbezný tvoreček velmi rychle vystihne nejistotu matky a také to dá svým křikem patřičně najevo.

Splňuje požadavky na výrobek podle normy EN 1400.

Recenze (9)

Recenze produktu BOČEK Dudlík kytička s kroužkem latex

Recenze od 9 uživatelů s celkovým hodnocením 89 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (3)

100 %

(4) (3)

100 %

(4) (2)

100 %

Těžko se shání, ale pro naše miminko je ideální, navíc cena velmi příjemná. Je třeba ho ale vyzkoušet, každému miminku sedí něco jiného.

  • Kulatý, dobře padne miminku do pusy a kaučuková savička je vhodná pro děti, kterým "nechutná" silikon

(2) (4)

100 %

nevypadává pořád z pusy jako ostatní dudlíky, je s ním dítě spokojené

  • nevypadne z pusy

(5) (3)

100 %

potřebovala jsem ho a tak jsem si ho objednala a rovnou dvakrát. Nikde jsem ho nemohla sehnat jedině na stránkách Lékarna. cz když jse mse koukla na cenu tak jsem byla unešená tak kdo by to za tu cenu nevzal??? Byl překvapený když jde do normálního krámu a zjistí za kolik by klasicjý dudlík sehnal...... tohle je super cena :-)

  • Klasický
  • Jednoduchý
  • žádné

(4) (4)

40 %

Opominu-li to, ze nasemu malemu nesedl, stejne nedoporucuji. Objednala sem dva, z toho druhy byl silne zdeformovany. Bohuzel sem si vsimla az doma :(

(4) (3)

100 %

dcera nechce seřízlou špičku, má ráda jen ty klasické latexové, já jsem si nevšimla, že je seřízlí

  • dcera nechce seřízlou špičku, má ráda jen ty klasické latexové

(4) (2)

100 %

Vše ok

  • spokojenost na100%

(4) (4)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu BOČEK Dudlík kytička s kroužkem latex

Přidat nový příspěvek do diskuze