Podrobné informace

Doplněk stravy BlueFertil je určen mužům pro zvýšení kvality spermií, plodnosti a potence.

Informace o produktu

Výrobce: Jamieson
Značka: JAMIESON
Kód výrobku: 365851
Kód EAN: 8588004160538
Držitel rozhodnutí: Jamieson

Obsahuje komplex 115 různých bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin zaměřených na podporu reprodukčního zdraví muže. Příznivě ovlivňuje pohyblivost spermií, jejich počet, koncentraci, tvar a objem ejakulátu. BlueFertil je zaměřen i na podporu fyzické a psychické kondice, které jsou během plánování potomstva jedním z předpokladů úspěšnosti.

Jednou ze základních složek zajišťující účinnost přípravku BlueFertil je Epimedium sagittatum. Má příznivý vliv na tvorbu spermií a mužskou impotenci. Jde o výtažek z rostliny, která již v minulosti byla známá jako silné afrodisiakum. Zároveň zvyšuje citlivost nervových zakončení včetně pohlavních orgánů, což má za následek zkvalitnění sexuálního požitku.

Muira puama příznivě působí na tvorbu spermií a jejich kvalitu. Může zvyšovat sexuální touhu.

Erythroxylum catuaba, látka stimulující nervový systém a sexuální funkce. Může mít regenerační, povzbuzující a energizující účinky.
Maca peruánská může zvyšovat sexuální potenci mužů. Zároveň může působit proti únavě a vyčerpanosti.


Doporučení

Co byste měli dodržovat?
Vyvarujte se nikotinu a alkoholu tak jak se jen dá.
Pokud užíváte dlouhodobě léky, poraďte se se svým lékařem, jaký mají vliv na tvorbu spermií.
Vyhýbejte se toxinům obsaženým ve stravě.
Zvažte zařazení pohybových aktivit, které vám pomohou nejen zlepšit váš fyzický stav, ale i psychickou pohodu, která má značný vliv na správné fungování celého organismu.
Naučte se relaxovat
Vyhýbejte se všem druhům tepla. Spermie jsou velmi citlivé na teplotu, těsné kalhoty, notebooky na kolenou, saunování nebo horká koupel.


Je užívání BlueFertil bezpečné?
Všechny složky BlueFertil jsou bezpečné pro užívání a mohou být užívány i dlouhodobě. Nejsou známy žádné vedlejší účinky při dodržování doporučené denní dávky. V případě, že se dlouhodobě léčen na jakýkoliv problém, nebo pokud dlouhodobě užíváte léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Recenze

Recenze produktu BLUEFERTIL pro muže 120 kapslí

Diskuze

Diskuze k produktu BLUEFERTIL pro muže 120 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze