Podrobné informace

Šampon pro muže – pro všechny typy vlasů.

Informace o produktu

Výrobce: BLUE LINE COSMETICS
Značka: BLUE LINE
Kód výrobku: 35709
Kód EAN: 7290003966448
Držitel rozhodnutí: BLUE LINE COSMETICS

Husté a lesklé vlasy – to je velký dar, o který se musíme pravidelně starat. Nestačí vlasy jen pročesávat a kartáčovat, ale důležité je i pravidelné mytí ošetřujícím šamponem. Vlasy jsou totiž denně vystaveny nepříznivým vnějším vlivům a fyziologickému namáhání, takže často ztrácejí lesk, lámou se, na konečcích se třepí, ztenčují se a více vypadávají.

Šampony beauty mineral® pro muže byly vyvinuty z  přírodních biologicky aktivních látek, zejména z minerálů a solí přímo z Mrtvého moře. Jejich blahodárné účinky na pokožku celého těla a vlasů byly vědecky vyzkoušeny a ověřeny a vykázaly vynikající výsledky.

Doporučujeme používání tohoto šamponu k posílení tenkých, třepivých a lámavých vlasů, při poruchách růstu a obnovy vlasů. Hodí se však také k péči o vlasy neproblematické, jimž pomáhá uchovat zdraví a lesk.

Tento šampon pro muže je obzvláště bohatý na přírodní minerály z Mrtvého moře. Je vhodný pro ochranu všech typů vlasů. Speciální kombinace přírodních minerálů a výtažků ze solí Mrtvého moře omezuje nadměrné maštění vlasů. Další biologicky účinné složky vlasy obnovují a posilují, takže se jejich konečky netřepí. Časté používání šamponu chrání vlasy po celý den a vrací jim přirozenou pevnost, pružnost i nádherný lesk.

Recenze

Recenze produktu BLUE LINE BM šampon pro muže 260ml

Diskuze

Diskuze k produktu BLUE LINE BM šampon pro muže 260ml

Přidat nový příspěvek do diskuze