Podrobné informace

Peeling scrub je určený k odstranění odumřelých buněk svrchní vrstvy pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: BLUE LINE COSMETICS
Značka: BLUE LINE
Produktová řada: Blue Line BM ostatní
Kód výrobku: 68057
Kód EAN: 7290003966516
Držitel rozhodnutí: BLUE LINE COSMETICS

Účinky
Peeling scrub je určený k odstranění odumřelých buněk svrchní vrstvy pokožky. Společně s nimi se odstraní i tuková ochranná vrstvička se zachycenými nečistotami a očistí se ústí mazových žláz. Pokožka se tak vzhledově omladí. Peelingový účinek zabezpečují částečky Nylonu 66, který je nedráždivý. Přípravek obsahuje i biologicky aktivní látky a cenné minerály z Mrtvého moře.

Tento komplex anorganických přírodních minerálů stimuluje vitalitu kožních buněk. Další složka, kterou je vitamín E, působí hojivě a tlumí i tvorbu volných radikálův pokožce. Dále to jsou extrakty z Aloevera a heřmánku.

Použití
Peeling jemně naneste na čistou a zvlhčenou kůži celého těla. Krouživými pohyby jemně vtírejte do pokožky a pak jej smyjte žínkou namočenou v teplé vodě. Výsledkem bude pružná, revitalizovaná a bohatě hydratovaná pleť.

Voda z Mrtvého moře
Obsah solí v mořích se pohybuje okolo 30 gramů na litr, v oceánech kolem 40 gramů na litr a v Mrtvém moři mezi 320 až 345 gramy na litr podle lokality. Voda Mrtvého moře obsahuje 26 minerálů a dvanáct z těchto minerálů nenajdete v žádném jiném moři nebo oceánu. Mezi hlavní prvky obsažené ve vodě Mrtvého moře patří sodík, draslík, brom a hořčík. První dva umožňují přenos signálů mezi buňkami, brom má významné zklidňující účinky. Hořčík je součástí enzymů, takže má vliv na metabolismus buněk a urychluje hojivé procesy. Přítomnost minerálů pomáhá optimalizovat životní procesy buněk kůže. Tím se zlepšuje její funkce, pokožka je ideálně hydratovaná a uchovává si mladistvý vzhled.

Recenze

Recenze produktu BLUE LINE BM peeling scrub 150 ml

Diskuze

Diskuze k produktu BLUE LINE BM peeling scrub 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze