Podrobné informace

Glycerinové mýdlo. Je vhodné k ošetřování všech typů pleti.

Informace o produktu

Výrobce: BLUE LINE COSMETICS
Značka: BLUE LINE
Kód výrobku: 40411
Kód EAN: 7290003966158
Držitel rozhodnutí: BLUE LINE COSMETICS

Užití
Toto vynikající toaletní mýdlo z nejkvalitnějších surovin obsahuje glycerin a minerální soli z Mrtvého moře. Je vhodné k ošetřování všech typů pleti. Vedle široké škály minerálních látek stimulujících metabolické pochody v kůži se uplatňuje i hydratační účinek glycerinu. Tato látka se při výrobě nejjemnějších toaletních mýdel i jiných kosmetických přípravků používá již několik desítek let s nejlepšími výsledky. Kombinace účinku minerálních solí z Mrtvého moře a glycerinu poskytuje novou, vyšší kvalitu s optimálním účinkem na ošetřovanou pokožku.

Kůže - největší orgán lidského těla
Kůže tvoří obal těla a poskytuje mu ochranu před nejrůznějšími vnějšími vlivy. Je-li funkce pokožky narušena, mohou být následky nepříjemné pro celý organismus. To je dostatečným důvodem k tomu, abychom péči o pokožku brali vážně a věnovali jí náležitou pozornost.

Hygiena a ošetřování pokožky rozhodně nejsou zbytečným přepychem. Na rozdíl od přírodních národů je naše situace o to složitější, že jsme neustále vystavováni civilizačním vlivům, které se projevují převážně nepříznivě. V ekologicky čistém prostředí a v určitém kulturním okruhu lze do značné míry spoléhat na samočisticí schopnosti kůže. Ve střední Evropě našeho století to však možné není. Organismus, a tedy i pokožka jsou oslabeny v důsledku znečištění životního prostředí, nevhodným způsobem života či špatnými stravovacími návyky a zatěžované současně častým mytím ne vždy zcela kvalitními přípravky. Často proto balancují na hranici, jejíž překročení znamená chorobný stav. Tuto hrozbu je však možné odvrátit správnou kosmetickou péčí využívající kvalitní kosmetické přípravky.

O nic méně důležitý není vliv kosmetiky na kvalitu života. Pocit čistoty a svěžesti, spokojenost se svým vzhledem a z toho plynoucí zdravé sebevědomí významně ovlivňují naši duševní pohodu a zdraví. Sebejistota a vyrovnanost jsou předpokladem úspěchu v soukromém i profesionálním životě.

Voda z Mrtvého moře
Obsah solí v mořích se pohybuje okolo 30 gramů na litr, v oceánech kolem 40 gramů na litr a v Mrtvém moři mezi 320 až 345 gramy na litr podle lokality. Mezi hlavní prvky obsažené ve vodě Mrtvého moře patří sodík, draslík, brom a hořčík. První dva umožňují přenos signálů mezi buňkami, brom má významné zklidňující účinky. Hořčík je součástí enzymů, takže má vliv na metabolismus buněk a urychluje hojivé procesy. Přítomnost minerálů pomáhá optimalizovat životní procesy buněk kůže. Tím se zlepšuje její funkce, pokožka je ideálně hydratovaná a uchovává si mladistvý vzhled.

Recenze

Recenze produktu BLUE LINE BM glycerinové mýdlo 120g

Diskuze

Diskuze k produktu BLUE LINE BM glycerinové mýdlo 120g

Přidat nový příspěvek do diskuze