Podrobné informace

Zvyšuje stabilitu zubní náhrady, posiluje sílu skusu až o 63% (laboratorně ověřeno), chrání dásně před mechanickým třením způsobeným zubní náhradou.

Informace o produktu

Výrobce: PROCTER & GAMBLE
Značka: BLEND-A-DENT
Kód výrobku: 88
Kód EAN: 4015600168100
Držitel rozhodnutí: PROCTER & GAMBLE

Krém vytváří pod náhradou měkký podklad, který chrání dásně před mechanickým třením způsobeným náhradou. Zároveň jí poskytuje dostatečnou fixaci, takže zubní náhrada drží pevně po celý den.

Blend-a-dent fixační krém na zubní náhrady poskytuje zubní náhradě stabilitu po celý den. Pomáhá také předcházet nahromadění zbytků jídla pod zubní náhradou.) u velice kvalitních a dobře přiléhavých zubních náhrad zvyšuje fixační krém doléhavost a sílu skusu, čímž dodává větší komfort a pocit jistoty.

  • Pro pevnější skus zubních náhrad
  • Zvyšuje sílu skusu až o 63% (klinicky ověřeno)
  • Zvyšuje stabilitu zubní náhrady
  • Chrání dásně před mechanickým třením způsobeným zubní náhradou.

Krém se vytlačí na náhradu v proužcích nebo v řadě teček. Nenanášejte příliš blízko okrajům náhrady. Poté přitlačte zubní náhradu a krátce podržte. Krém nemusíte na zubní náhradě urovnávat, protože po skusu se sám rovnoměrně rozptýlí po vnitřním povrhu zubní náhrady. Po umístění náhrady do úst vyčkejte několik minut, než začnete jíst nebo pít. Po aplikaci můžete zubní náhradu kdykoli lehce vyndat.

Recenze (1)

Recenze produktu Blend-a-dent upevňující krém Mild Mint 47g

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

80 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu Blend-a-dent upevňující krém Mild Mint 47g

Přidat nový příspěvek do diskuze

(1) (2) (0) 23/07/2006

Bohuslav B. - Připomínka

Není zde bohužel uveden rozdíl mezi oběma mabízenými upev. krémy. Vím, že jeden je s příchtí a druhý ne. Ale který je který? Přeji hezký den.

Vstoupit do diskuze